1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spolszczenia

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Vaiper, Październik 12, 2014.

1. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam

Nie bardzo wiem, który dział będzie dobry, ale wybrałem ten. Do rzeczy

Jak zapewne wiecie, cześć gier nie doczekała się polonizacji na x'360. Ale od czego są piraci. I tu mam pytanie. Czy jest gdzieś jakiś spis, stronka, temat gdzie można spytać, albo cokolwiek, gdzie mogę znaleźć spolszczone gry pod Lt 3.0. Niekoniecznie gotowe linki, ale żebym wiedział, czy dana gra jest spolszczona. Jeśli tak, to linki sam znajdę ;).

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Teoretycznie każda z PC która jest na Xbox'ie. Lt tu nic ci nie da, jak zmienisz sygnaturę płyty że tak to ujmę to przy graniu po sieci poleci ban.

4. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wiem, czytałem że ban murowany. I nie wszystkie gry z pl na pc, mają pirackie spolszczenie na xbox (np. Risen czy Dark Souls)

Wczytywanie...

Poleć forum