1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

spolszczenie Beijing

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez asiamarz, Grudzień 27, 2011.

1. asiamarz

asiamarz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hej, jestem tu nowa i chciałam zapytać o taką rzecz:
    Mam konsolę xbox 360 z kinectem i chciałam dokupić grę Beijing 2008. (głównie ze względu na niską cenę) ale moje pytanie dotyczy czy można do tego złapać spolszczenie, ponieważ gra jest w wersji angielskiej, na PC nie miałam problemów ze znalezieniem spolszczenia i wgraniem go. Ale nie wiem jak to jest z konsolą. Byłabym wdzięczna za pomoc.
    Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    konsola to nie pc nie da się spolszczyć gry mają tylko te wersje językowe które mają nic się nie da dograć

4. Yoshiv

Yoshiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    Chyba, że masz JTAG lub RGH :).

5. asiamarz

asiamarz Świeżak Świeżak

Polubienia: