1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spolszczenie do RE 5

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ewanilson, Czerwiec 8, 2013.

1. ewanilson

ewanilson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem tego typu że po skopiowaniu na kompie spolszczenia do katalogu z grą resident evil 5 i potem przerzucenia gry na konsolę odpala się w języku angielskim.W opcjach nie widać języka polskiego.Zaznaczam że próbuję spolszczyć pierwszy raz grę na konsolę xbox ,więc jestem zielony w tych sprawach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    masz rgh zakładam? jak nie masz to nic nie spolszczysz.

4. ewanilson

ewanilson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oczywiście mam konole z rgh,zdaję sobie sprawę że na oryginała się nie spolszczy.

Jak wymieniam pliki na komputerze to ładnie mi się kopiują do katalogu zdaje się image-archiwe,zmieniam pliki i wrzucam przez FileZilla na konsolę.

// Nie pisz posta pod postem.
    Od tego jest opcja edytuj.

Następnym razem warn.
    ~TheOFF

Jak wymieniam pliki na komputerze to ładnie mi się kopiują do katalogu zdaje się image-archiwe,zmieniam pliki i wrzucam przez FileZilla na konsolę.

Wczytywanie...

Poleć forum