1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spolszczenie do xbox 360 z przeróbką

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Art.13, Lipiec 5, 2011.

1. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Witam ma do was małe pytanko odnośnie spolszczeń do x360
    Zamierzam przerobić konsole więc
    1.Czy spolszczenie można wgrać jak się ma LT wiem że można na jtag'u ale czy na LT?
    2.Jak się wgrywa spolszczenie
    3.Skąd je pobrać
    4.Pytanie z innej beczki czytałem że jak się przerobi konsole to można tylko odtwarzać pirackie kopie gier ale czy istnieją jakieś aplikacje które nagrywa się płyte i odtwarza na konsoli bo według mnie takie coś nie istnieje ale wolę się upewnić.
    5.aby nie pisać nowego tematu to te pytanie też tu zadam czy istnieje jakaś możliwosść aby wgrać DLC do pirackiej gry bez podłączenia się do internetu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    O ile mi wiadomo to do gry nie można wgrywać spolszczenia tak jak na kompie ale nie ja tu jestem specjalistą :) na przerobionej konsoli działają również oryginały.

Wczytywanie...

Poleć forum