1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

spoof lite on do benq

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez JackBauer24, Styczeń 30, 2012.

1. JackBauer24

JackBauer24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Kupiłem konsole fat X360 z hdmi. Miała niestety zepsuty naped wiec postanowiłem go podmienic na benq z mojej starej konsoli ( naped działa jest ok). Podpiłem konsole jeszcze z lite-onem do sieci i uaktualniłem do najnowszego dasha. Zabrałem sie za podmiane napędow . Z lite on'a zgrałem klucz. Podpielm benq wgralem na niego klucz z lite on do tego lt+2.0 . wkladam gre i nie działa rozpedza go naped i za chwile staje. Laser sie swieci przez chwile.

Mam kilka pytań

Czy na najnowszym dashboradzie da sie zrobic spoofa napedu? ( czytałem w kilku postach ze nowy dashborad to blokuje)? Jak nie to podmienie sobie na innego lite on'a z tego co wiem to wtedy nie jest spoof.
    Jezeli nie to jaka jest metoda podmiany?

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum