1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spoof z Liteon DG-16D2S na Samsung TSH943

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez asgota, Luty 22, 2014.

1. asgota

asgota Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, jako że mogę pisać tylko tutaj, muszę opisać mój problem w tym dziale.

Opisze dokładnie co i jak.
    Posiadam 2 konsole i 3 napędy, jedna konsola to Xenon a druga to niedawno nabyty Falcon, napędy to 2x Samsung oraz 1x Liteon.
    Jako że Falcon ma uszkodzony napęd (liteon) raz czyta raz nie i w ogóle sprawia wiele kłopotu postanowiłem wrzucić do niego samsunga.
    Pobrałem klucz i kilka innych pliczków z liteona (napęd liteon był 0251 po update) wszystko wyglądało ok, odłączyłem liteona zacząłem wrzucanie FW na Samsunga, oczywiście klucz nazwa itd spoofem wrzucona prawidłowo (chyba).

Po uruchomieniu konsoli nie ma problemu wszystko działa w miarę normalnie ale, czyta płyty piraty jak i oryginały lecz po kliknięciu uruchom gre, w przypadku pirata wyrzuca "wyczysc plyte miekka szmatka..." po 3sec i słychać jak dvd staje, a w przypadku oryginału problem jest ten sam tylko później ( w czasie ładowania gry).

Na początku zganiałem na napęd więc rozebrałem xenona i wrzuciłem FW na 2 Samsunga, co ciekawe ta sama sytuacja, po pewnym czasie pomyslalem "albo mieszam te napędy, albo nie wiem", więc wrzuciłem FW z liteona na oba samsungi włożyłem pierwszy, lipa potem 2 i to samo. Zastanawiałem się czy oba zdechły, ale jak to możliwe jak wczoraj grałem.... (na xenonie)

Więc na oba samsungi poleciało FW które było na xenonie, uruchamiam i na obu DvD gry które nie chodziły na Falconie chodzą jak trzeba tylko że na Xenonie...

Pytanie jest takie: O co tu biega!?
    Bardzo proszę o pomoc.
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    samsung nie obsługuje zabezpieczeń ap25 które obsługuje liteon, więc musisz mieć napęd liteon, benq albo hitachi 78,79

4. asgota

asgota Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jesteś pewien że to tego wina? nie chce wydać pieniędzy na marne. a gry ruszają lecz stają...

BTW mam też do swojego Liteona zamontowany laser z Benq lecz on coś nie bardzo to trybi, tzn ani tamten ani ten laser nie czyta,.. ;/

(Sprawdzam na grach: NFS Undercover - oryginał i Race Driver Grid 2 - pirat, mają juz one AP25?)

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Prawda

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

6. asgota

asgota Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    CO prawda? :p że te gry to AP25? czy jak... Bo jak pisałem w xenonie chodzą a w falconie nie.

btw skoro samsung nie ma ap25 to dlaczego gry chodzą w xenonie?

// Sprawa rozwiązana, znalazłem jeszcze Benq wrzuciłem do niego laser z Litka poleciał flash na LT 3.0 i smiga :) (widocznie w litku uszkodzona była mechanika...)
    Dziękuje wszystkim za pomoc pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum