1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spore problemy bety Call of Duty: Black Ops III na Xboksie One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 26, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Posiadacze PlayStation 4 zakończyli testowanie najnowszej pozycji Treyarch. Dzisiaj do zabawy powinni ruszyć gracze na konsoli Microsoftu, ale od kilku godzin zainteresowani walczą z przeciwnościami losu. Twórcy starają się opanować sytuację i proszą o cierpliwość.

Należycie do grona graczy, którzy od 12 godzin chcą rozpocząć strzelanie na serwerach Call of Duty: Black Ops III i napotykacie niespodziewane problemy? Jak się okazuje podobnych pechowców jest naprawdę sporo, więc Treyarch próbuje pomóc.

Tuż po północy deweloperzy ogłosili na Twitterze wielkie testy na Xboksie One i komputerach osobistych, ale zaledwie kilka minut później pojawiły się problemy... Gracze nie mogą wpisać swoich kodów, ponieważ pojawia się błąd.

Rozgoryczenie sympatyków Call of Duty jest na tyle duże, że do akcji wkroczyli pracownicy Xbox Support, którzy również starają się pomóc.

W tej sytuacji jeśli planowaliście dzisiaj zabawę na serwerach Black Ops III, to lepiej znajdźcie sobie alternatywę. Twórcy na pewno nie zostawią tak sprawy i szukają rozwiązania, ale aktualnie nie otrzymaliśmy jakiejkolwiek informacji dotyczącej wyeliminowania niedogodności.

Zainteresowanych naszymi wrażeniami z pozycji - zapraszam na poniższy film:

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Wpisujcie kod poprzez stronę internetową przy zmienionym regionie na Brazylie. Wtedy zaskoczy i automatycznie doda wam bete do kolejki.
    Beta jest totalnie niegrywalna. Ciągłe zwiechy czy to na ekranie startowym czy już w menu i co najlepsze w trakcie meczu. Przez 3h ugrałem 8lvl bo mi się gra zawieszała i nic nie dostawałem.. Masakra jakaś ale podobno pracują nad tym
    Jeżeli ktoś chce token to pisać pw bo mam 3 do rozdania

mbienio87 lubi to.
  4. mbienio87

mbienio87 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja po 45 minutach już straciłem nadzieję na dzisiejszą grę w BO3 ale sposób z brazylijskim regionem działa. Betę dodano do kolejki... tylko teraz czekać

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Możesz podesłać na PW? ;> Ciekaw jestem CoDa od Treyarch (Chyba ostatnia nadzieja w nich), bo już czytałem i słuchałem na YT, że bliżej do BO2 niż AW nowemu CoD :)

6. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Jak ktos chce betę zupełnie za free to wystarczy zmienić region na Japonię i można pobierać sam juz zassyam ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

7. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Panowie wszytskie kody już rozdałem ale można zrobić tak jak pisze @mRb@mRb ewentualnie popytać znajomi ,którzy grają o ten kod właśnie bo każdy dostawał po 3 sztuki

8. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    A ktos wie moze czy w tej japońskiej becie można zmienić język na angielski?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

9. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Jak ktoś ma kod to poproszę na PW.

10. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jak kolega wyżej jak ktoś posiada jeden kodzie prosił bym o przesłanie na pw. Z góry dzieki

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

Wczytywanie...

Poleć forum