1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spore spadki FPS w GTA IV

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez iwan89, Grudzień 18, 2012.

1. iwan89

iwan89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Witam, mam od tygodnia xBoxa 360 Slim z 250GB dyskiem. Zainstalowałem GTA IV lecz płynność gry mnie nie satysfakcjonuje. Grałem wcześniej na kompie i wydaje mi się, że chodziło nawet nieco płynniej. Spadki nie są aż takie, że gra przycina, ale wyraźnie widać jak klatkuje. Wystarczy, że jest więcej samochodów, albo coś się dzieje, jest jakaś szybsza akcja. Grałem również w tą gre u znajomego i wydaje mi się, że na jego xboxie chodziła trochę płynniej. Nie wiem czy to efekt placebo czy serio mogę mieć coś nie tak z konsolą?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    GTA klatkuje bo to GTA, ta gra po prostu tak ma, nie ma się o co martwić chyba, że masz pokaz slajdów.

4. iwan89

iwan89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Hmm, ja wiem, że ta gra jest słabo zoptymalizowana, ale jednak liczyłem, że będzie chodzić lepiej niż na kompie, w końcu po coś kupiłem konsolę. Mam spore obawy przed premierą GTA V skoro IV nie chodzi płynnie

5. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Na mocarnym komputerze gry chodzą i wyglądają znacznie lepiej niż na konsoli.

6. iwan89

iwan89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Czy ma znaczenie czy odpalam grę w 720p czy 1080p jeśli chodzi o wydajność? bo słyszałem, że w xboxie nie ma to znaczenia.

7. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    nie ma znaczenia

Wczytywanie...

Poleć forum