1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spore zaległości

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez i.T, Wrzesień 18, 2012.

1. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam,

Sprawa wygląda następująco. Niegdyś "siedziałem" w tematyce Xboxa i orientowałem się w przeróbkach, jtagach, RGH itp. Jednakże od około roku, konsola stoi koło telewizora i nawet nie jest podłączona, bo nie miałem kiedy grać.
    W związku z premierą Borderlands 2, naszła mnie ochota, by spędzić trochę czasu z padem w rękach. Niestety, napęd ma wgranego bodajże 1.6NS, więc naturalnie nie odpalę nowych produkcji na obecnej przeróbce.
    Bardzo byłbym wdzięczny, gdyby ktoś odpowiedział na następujące pytania.

1. Jaką przeróbkę obecnie potrzebuję?
    2. Czy w dalszym ciągu potrzebuję Lite-on'a IHAS? Jeśli tak to jakiego (do notebooka)?
    3. Jak wygląda sytuacja z grą XBL (Moja konsola nigdy nie była podłączana do internetu)? Czy banowanie jest często spotykane?
    4. Czy wydarzyło się w przeciągu roku równie znaczącego co wprowadzenie RGH?
    5. Jakiego ABGX'a obecnie się używa do sprawdzania kopii?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    1. LT+3.0
    2. Może być Liteon iHAS124-B
    3. Na LT+3.0, gry wypalane ihasem i jak na razie jesteś bezpieczny, co nie znaczy że masz 100% gwarancji.
    4. DualNand. RGH + oryginalny nand = bezpieczny XBL.
    5. ABGX 1.06

Wczytywanie...

Poleć forum