1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sports Kinect RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sekator2, Wrzesień 1, 2013.

1. sekator2

sekator2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam problem ze po uruchomieniu Kinect Sport Ultimate cd1 przerobionej na RGH po reklamach wyłącza mi konsole. czy to wina ze jet tylko cd1. Kinect Seson 2 i Kinect Adventure bez problemów chodzą.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dadas1122

dadas1122 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    skoro inne gry działąją to wina aurat tej kopi, pobierz może jeszcze raz.

4. alterego

alterego Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam to samo. Konwertowałem już na GOD i na XEX. Pobrane z zatoki, to chyba jedyna wersja tam dostępna, więc powinna być dobra. Myślę, że to raczej kwestia tego, że gra jest na 2 płytach i trzeba jakoś inaczej to ogarnąć. Co ciekawe season2 z drugiej płyty się odpala pięknie.

5. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Uszkodzone jakieś pliki zciągnąć z innego zródła : ja wgrywałem obie płyty bez problemu

6. alterego

alterego Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sciagniete z zatoki z duza iloscia udostepniajacych, wiec raczej dobre iso. Niemniej jednak dorwalem juz wersje jednoplytowa i smiga :)

Wczytywanie...

Poleć forum