1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spory problem z Xboxem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mordornas, Lipiec 5, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Mordornas

Mordornas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Chciałem spytać i prosić o pomoc.
    Niedawno kupiłem sobie Xboxa 360 na tablica.pl za 250zł.
    Wszystko śmiga, jedyna waga, to nie miał dysku, ale mam kilka zbednych pendriverów. Chodzi o to, że kupiłem sobie Wiedźmin 2: Zabójcy Królów i jest pewien problem.
    Grę nie odpala, wkładam płytę, w głównym menu klikam kwadrat z płytą i napisem "Uruchom Grę" i ... na początku pojawia się jasny ekran i na środku wiruje kółko. Póżniej pojawia się napis, że zostałem rozłączony z usługi Xbox Live, później że znowu połączony i ponownie pojawia się główny ekran Xboxa. Nie wiem o co chodzi, a na konsolce się jeszcze nie znam. Podpowie ktoś o co chodzi.
    Dodam jeszcze, że gry pobrane ze sklepu jako Demo działają doskonale. Call Of Duty Modern Warfare 3 Demo działa idealnie. Kupiłem sobie przez Xbox Live Minecrafta i też dobrze działa. Na dodatek płyta z Wiedźmina ze ścieżką dźwiękową działa dobrze.

Z Góry dzięki za pomoc.

Na prawdę nikt nie wie o co może chodzić? :(

Alert Nie pisz post pod postem, edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sk00ti

sk00ti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jesteś podłączony do live i chcesz zagrać w Wiedźmina 2 tak ? Miałem podobny problem lecz z Assassin's Creed III.. odpalałem go w offline bo wyskakiwało okienko z aktulizacją i się zacinało.. lecz do dasha mogłem spokojnie wyjść :D

4. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Spróbuj odpalić Wiedźmina bez włączonego połączenia z Xbox Live a jak się włączy to dopiero je włącz, jeśli masz gdzieś kolegę obok z Xboxem to zabierz do niego gierkę i sprawdź czy mu odpali :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum