1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

sposób na gwarancje MS

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ciacin9, Czerwiec 20, 2011.

1. ciacin9

ciacin9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojnicz
    Na allegro znalazłem xbox-a pewnie z 2008 albo z 2009 roku, facet pisze ze wystawia rachunek. i tak się zastanawiam czy MS wziął by konsole z 2008 roku na rachunku z tego roku?? robił tak ktoś z was?? była by szansa takiego czegoś??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Klocek

Klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z jakiego powodu MS miałby wziąć konsolę? Jeśli jest zepsuta i ma gwarancję to w czym problem?

4. ciacin9

ciacin9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojnicz
    Chodzi mi o to ze konsola produkcyjnie już ma po gwarancji np. została wyprodukowana 15 stycznia 2008 a ja mam paragon za te konsole z np. 22 czerwca 2011 , a konsola po miesiącu się zepsuje czy MS zabierze ją na gwarancje??

5. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Wątpie, raczej na pewno nie przyjmą, bo to koleś daje Ci gwarancje/dowód zakupu, a nie sklep/MS.
    Jak Ci sie zepsuje to zglaszasz to sprzedawcy.
    Ale zawsze mozna sprobowac, nie zaszkodzi. :D

6. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    To jak kupowałeś xboxa w siedzibie Microsoftu to kozak jestes. To jak kupie sobie teraz np. w Saturnie starego xboxa, to nie bede mial gwarancji microsoftu? Bez jaj. Jeżeli konsola nie byla rejestrowana w necie, to pewnie data na rachunku bedzie datą od ktrorej liczy sie gwarancja. Inaczej to wygląda jeżeli jakiś typ daje Ci na świstku papieru własnoręcznie napisaną gwarancję :p Wtedy pewnie nie honorują takiego śmiecia. Popytaj czy to jest normalny paragon fiskalny/faktura vat.

7. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    MS liczy gwarancję od dnia zakupu konsoli (paragon Faktura) lub jak ktoś nie posiada takiego dowodu zakupu to liczą gwarancję od daty produkcji. Ja mam konsolę z datą produkcji z 18.09.2009 kupioną w tym roku jakieś dwa miesiące temu i gwarancja liczy mi się od dnia zakupu a nie od dnia produkcji konsolki. Gwarancja MS jest gwarancją DOOR TO DOOR i to do nich wysyłasz sprzęt z dowodem zakupu a nie do kolesia od którego kupiłeś konsolę.

Wczytywanie...

Poleć forum