1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sposób na odnalezienie się na serwerze - GTA IV

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez emil 92, Sierpień 13, 2009.

1. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Witam..
    Czy jest jakiś sposób, żeby np spotkać się na jednym serwerze w 2-3 osoby??
    Żebyśmy aby MY byli na serwie, nikt obcy..

Chodzi mi o mecz rankingowy, np Bomb da Base II.
    Łatwo razem by się robiło osiągnięcia..
    Proszę o porady, opinie, komentarze..

Pozdrawiam, Emil

2. Lotnik421 Xbox One

3. mldn02

mldn02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podobno jak oznaczysz swoich znajomych jako graczy preferowanych,to jest wiekszy % ze znajdziesz sie z nimi na jednym serwerze.Tak mowili mi niektorzy znajomi,ale czy to prawda?niestety nie wiem.Natomiast jesli chodzi ci o osiagniecie fly the co-op,to musisz probowac do skutku;/ innego wyjscia nie ma.

4. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Spróbuj wejść w Party Mode, zaprosić kumpli i potem spróbować z nimi dołączyć do jakiegoś serwa albo coś w tym stylu. Nie pamietam już dokładnie ale jakoś to robiłem z kolega ale to było dawno.

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    ewentualnie zmienic region konsoli na japonski i szukac,na japonskim regionie siedza gracze do boostu(jedyne co to acziki po japonsku beda)

Wczytywanie...

Poleć forum