1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sposob na ominiecie bana?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PatrixOK, Grudzień 13, 2009.

1. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam! Dzisiaj przyjechal do mnie moj stary znajomy... pogadalismy troche o konsolach itp. i powiedzial ze jego kumpel z USA ma przerobiona konsole ale nie dostal bana bo ma jakies pudelko ktore podpina chyba pod USB, i nie mam mozliwosci dostania bana... o co tu chodzi??? Wiecie moze o czym mowa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    mowił o black box mam racje?

EDIT:
    Chodzilo mi raczej o czarna skrzynkę. Można było wygrać taką u Ibisza. Pod lewym zawiasem ma port usb podłączasz do X-a i jesteś jak bóg.

A tak na poważnie nie chcesz bana nie podłączaj konsoli pod neta, zostaw ją w pudełku najlepiej. Nie dostaniesz bana na 100%.
    Bez sensu pisać kolega mi powiedział.... ze kolega kolegi.

Moj kolega ma kolegę z mołdawii , poznał go na czaterii i on podłączył Xboxa po tv Sony Bravia przez usb. Zadzwonił do supportu psn i powiedzial ze jest połączony do neta ale nie odpala mu PSN wiec wysłali mu na kabel antenowy nowy soft do TV i tera jego kloc bezposrednio z psn się łączy. I może grać bez abonamentów a ze na PSN ludzi nie banują ma spokój na całe życie. AHA podłaczając usb trzeba stać na lewej nodze , prawą rękę trzymać w wannie. Podobno działa ale nie mam jak sprawdzić mam prysznic bez wanny.

4. HOSSE6668

HOSSE6668 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
  5. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    a jak to ma niby działać??

6. Razor3100

Razor3100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Buahahaha .
    Przecież to zwykły router dzięki któremu można podłączyć konsole do netu ;)

7. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Znanych sposobow na ominiecie bana jeszcze nie ma. Jesli masz przerobiona konsole , to bana dostaniesz. A wlasciwie... to jest jeden soposob - granie na nieprzerobionej konsoli ;)

8. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No to jakim cudem koles gra od 2007 r. na przerobionej konsoli i caly czas live?(Mam go w friends, a koles ma takie gry ze az glowa boli, i watpie zeby bylo go na to stac, bo ma same nowosci a gier chyba z 200) Chyba jest to nie mozliwe? Bo jezeeli na ostatniej fali banow bylo zbanowanych mnostwo ludzi i tylko garstka z przerobionymi konsolami dalej jest na live? A pamietaj ze od 2007 roku tez bylo pare fal... takze mi sie wydaje to logicznie,fizycznie nie mozliwe

9. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    U nas np Rowerser też gra na przerobionej i bana nie ma... Przecież nie wszyscy dostali bana. Niektórym się udało ominąć i tyle...

KOSZ bo kolejny temat który wnosi tylko plotki i domysły

Wczytywanie...

Poleć forum