1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

sposób na porysowaną płytę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lubitch, Grudzień 21, 2014.

1. Lubitch

Lubitch Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    porysowała mi sie płyta od Fify 15 a nie miałem zainstalowanej na dysku i nie mogę włączyć teraz gry (przy instalowaniu dochodzi do 7%)
    czy jakbym miał zainstalowaną grę to czy by się włączała, i jeżeli tak to czy da się to jakoś wrzucić na dysk, bo nikt z moich znajomych nie ma tej gry i nie mogę pożyczyć zeby sprawdzić
    kiedys porysowałą mi sie płyta od WWE'13 (tzw. okrąg od ruszenia konsolą) ale była zainstalowana na HDD i działą bez problemu
    PS: wiem ze mogę wysłać gre do EA ale to ok 2 tygodnie czyli cała przerwa świąteczna i chciałbym to jakoś przechytrzyć :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Spolerować maszyną do regeneracji, koszt ok. 20,- a płyta wychodzi jak nowa chyba że rysy sa bardzo głębokie to nośnik może być nie do odratowania.
    jeśli mieszkasz w dużym mieście to wpisz w google regenerowanie płyt, u mnie w Łodzi jest taka maszyna w sklepie z konsolami :)

Wczytywanie...

Poleć forum