1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

sposób na porysowane płyty

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Raizel, Czerwiec 4, 2011.

1. Raizel

Raizel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ostatnio dowiedziałem się o świetnym sposobie na porysowane płyty. Dzięki niemu "reanimowałem" GTA IV. Płyta zpstała porysowana podczas zmiany położenia xbox'a przy graniu na niej. Kto raz tak zrobił to wie jak wygląda po takiej operacji taka płyta (kto nie wie: na środku płyty jest taki pasek i płyta już nie robotajet). Cóż to za sposób idealny? PASTA POLERSKA DO KAROSERI. Zakupujemy sobię pastę do karoseri, w moim przypadku była to klik. Po zakupieniu takiego lub podobnego specyfiku nakładamy trochę na płytę, bierzemy kawałek papieru i polerujemy stylem dowolnym. Uprzedzam, że ja polerpwałem około 30 minut, ale udało mi się uratować płytę i odrazu zgrać ją na dysk. Co jakiś czas umyjcie płytę płynem do mycia i sprawdźcie czy działa. Efekty takiego polerowania powinny być widoczne już po chwili. Mam nadzieję, że uda Wam się uratować Wasze płyty, które zostały porysowane przez xbox'y i nie tylko :)

Wczytywanie...

Poleć forum