1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sposób na RROD?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ryder, Maj 3, 2014.

1. Ryder

Ryder Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witajcie,

Poszperałem trochę na YT,jak naprawić RROD i zapobiec.Zabezpieczam się już,bo kupiłem wersję Premium.Znalazłem taki o to filmik,ale czy to na serio działa? Filmik ma dużo łapek w górę,więc to może na serio działa? Co wy o tym sądzicie? ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Lol i to ma być naprawa rroda ? Widziałem już sporo takich bezsensownych filmików. Jeżeli konsola po tym wstanie to tylko na krótki czas.

4. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Na RROD tylko dobry reball i to i tak na krótki okres. Szkoda zawracać sobie głowę takimi naprawami.

5. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jedyny sposób na RROD to kupno Jaspera lub Slima. Ewentualnie reballing, ale to bez sensu bo tak jak kolega wyżej napisał, to rozwiązanie na krótką metę.

Wczytywanie...

Poleć forum