1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sposób na zdobycie DLC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez drozd21, Wrzesień 22, 2013.

1. drozd21

drozd21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam , mam przerobionego xbox'a 360 i nie mam dostepu do usług Xbox Live . Czy jest szansa by zdobyć w jakis sposób DLC poszczególnych gier?

Zastaniawiałęm się czy jest możliwe na przykład ściągniecie jakoś z internetu pliku na dysk przenośny ( pendrive) i wgranie go w gre na konsoli?

Pytam się o to bo chciałbym zdobyć Horde Command Pack DLC 1 z Gears of War 3 ? Czy jest taka szansa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    oczywiście że jest taka możliwość musisz poszukać tylko tu na forum ci nikt nie poda linków są inne fora z takimi rzeczami

4. drozd21

drozd21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Okej to fajnie że jest taka możliwość , dzięki za pomoc , tylko nie moge wywnioskwoać po twojej wypowiedzi czy coś takiego znajde tutaj , na tym forum czy mam szukać gdzie indziej?

Wczytywanie...

Poleć forum