1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sposoby na internet.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Benko, Grudzień 5, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Benko

Benko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z dojściem internetu do x`a ponieważ nie mam dostępu do routera a wiec nie mogę podpiąć kabla do routera bo bym musiał przewiercić sie do sąsiada i prosiłbym o jakiś inny sposób na połączenie z internetem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. artiszarik

artiszarik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolega kupuje router z WIFI, Ty również, łączycie się routerami, od swojeg ciągniesz kabel do x;a ;p

4. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie za bardzo rozumiem - nie masz w domu internetu??chyba masz, ale od kolegi...więc jak masz w kompie to możesz udostępnić połączenie sieciowe przez swój komputer ,jeżeli to blaszak - nie ma problemu- potrzebne dwie karty sieciowe w kompie, wada -komp musi być wtedy włączony, mozesz dokupić specjalną kartę wi-fi do x:) , możesz też jak radzi kolega zainwestować w ruter wi-fi , albo wywierć tę dziurę:)

5. Benko

Benko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale ja mam już router poco mi drugi

6. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    po to , by jeden udostępniał neta a drugi w trybie klienta go "brał" i poprzez kabel udostępniał xboxowi, to taka tańsza alternatywa karty wi-fi którą można kupić za 200 zł do xboxa :)

7. artiszarik

artiszarik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najpierw piszesz, że nie masz dostępu do routera, a potem pytasz się po co Ci drugi router skoro już jeden masz... zdecyduj się o co Ci tak naprawdę chodzi.

Podsumowując, albo 2 routery łączysz ze sobą WIFI,albo kupujesz tzw. kartę wifi do x'a i on łapie sygnał z routera kolegi.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum