1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

sposoby na wyciszenie konsoli i zasilacza :D

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dominik20212, Marzec 29, 2012.

1. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, zakładam taki temat bo nie znalazłem podobnego. Dajemy tu własne sposoby na wyciszenie konsoli i zasilacza. Zacznę od własnego ( bardzo dobry ) :

pod stojącego xboxa dajemy 2 paczki zapałek do połowy wypełnione zapałkami ( jedna z przodu , druga z tyłu konsoli na samych krańcach ustawione tak żeby się konsola nie przewróciła. i na zapałki dajemy jakąś ładną ścierke lub cokolwiek z tkaniny ( byle żeby miało grubość około pół cm ). i powstaje nam warstwa : zapałki-szmatka-xbox. wtedy chodzi bardzo cicho i nie buczy jak jest płyta w napędzie . a zasilacz schowałem za szafe i zrobiłem z węża cienkiego wentylacje ( dałem dodatkowy silniczek który wprowadza chłodne powietrze na zasilacz).

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Moj kolega dawal 4 zakretki z pepsi pod xboxa i bylo ok.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

4. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    No jak macie czas się bawić w takie głupoty to proszę bardzo. Zapałki... Jak już to stawiasz sobie konsolę na styropianie i nie pierdo*isz się z pudełeczkami zapałek. Zasilacz to najlepiej do sąsiada wynieść za ścianę a nie za biedną szafę.

5. dominik20212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie próbowałeś - nie wiesz

6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zamiast się bawić w takie coś kupić slima i jest spokój lub sobie wentylator wymienić w xie na nowy i grać z dysku gry

7. dominik20212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  8. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wymienić sobie wentylator na nowy i kupić zasilacz z seri tych nie głośnych, po roku w slimkach głośność idzie góre z powodu nie za dobrych łożysk w wentylatorze, jak ktoś chce super cisze to zmienić na chłodzenie wodne:)

9. dominik20212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    chłodzenie wodne ? bez przesady, bądźmy poważni :D

Wczytywanie...

Poleć forum