1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sposzczenie działającego obrazu gry CoD Black Ops AP2.5

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez kukiz, Marzec 27, 2011.

1. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Spolszczenie działającego obrazu gry CoD Black Ops AP2.5

Witam.
    Gdzieś na forum czytałem że BO można spolszczyć tak jak to miało miejsce z NFSHP i ASB.
    Zassałem dwie wersje gry.
    1. OD Szopasquad PL do której nie ma w bazie AGBX
    2. OD kogoś tam nie wiem jaki relas ale AGBX przemieliło obraz i wszystko na zielono. AP2.5 dodane ale gra jest EN.

Jak otworzyłem oba obrazy programem wx360 to mam dostęp do plików.
    W obrazie 1 pliki polskiej wersji to napewno
    snd.polish.pak
    snd.dev.polish.pak

Trzeba je przenieść do obrazu 2 i pozmieniać nazwy.

Dodaje fotke z plikami

Podejrzewam że to nie wszystko. Pliki wyglądają mi na dialogi. Pewnie jakieś jeszcze są z napisami czy czcionkami.
    Czy koś już ten manewr próbował? jak tak o niech pomoże.

Dodam że chodzi mi tylko aby gra działała. Mam bana więc LIVE mam w d***e.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nikos35

Nikos35 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Równiez podjąłem próbę spreparowania wersji PL. Szczerze powiedziawszy to też mam problem czy są jeszcze jakies inne pliki. Dodatkowo warto również spolszczyć COD MW 2 - zgodnie z powyższą metodą.
    Proszę osoby z doświadczeniem o pomoc

4. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wypakuj oba obrazy, to będziesz mógł je porównać programem WinMerge (lub jakimś innym). Bez problemu pokaże Ci jakie pliki różnią się, a jakie występują tylko w jednym folderze.

5. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zamieniłem oba pliki i wypaliłem. A efekt tego niestety mizerny mianowicie gra jest wykrywana jako gra a nie dysk z różnymi materiałami i włącza się.
    Pojawia się pierwszy filmik potem ekran ładowania menu lecz z napisem Loading a nie ładowanie potem ekran czarnieje i z powrotem początkowy filmik i ekran ładowania i tak bez końca.

Swoją drogą zastanawia mnie czy jak bym zamienił wszystkie pliki to by coś dało.

6. Nikos35

Nikos35 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy nie można z wersji eng wyciągnąc pliku odpowiedzialnego za ap 2.5 i dokleić do wersji PL ?

7. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @Nikos35:
    Nie.

Wczytywanie...

Poleć forum