1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawa Bana

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Frodzmirz, Luty 6, 2012.

1. Frodzmirz

Frodzmirz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    niewiem
    Wczoraj gralem na Live po chwili komunikat ze ktos za pomoca tego profilu zalogowal sie z innej lokalizacji czy jakos tak, wiec mysle pewnie blad wiec loguje sie jeszcze raz na swoj profil a tu komunikat ze profli zostal zablkowoany do 9999/xx/xx to to mowie super, niewiele myslac loguje sie na inny profil i tu dziala wiec wlaczam jaks gre na live a za chwile komunikat ze Twoja konsola zostala zablokowana, i zonk. Konsola nieprzerobiona pare razy kupilem konta na allegro z msp. Ale w czym rzecz dzis wchodze na xbox.com mowie zobacze co z gwarancjia rejestruje konsole i konsola ma gwarancje...

2. Lotnik421 Xbox One

3. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ty nie wysyłaj tylko dzwoń na infolinię M$'u

4. Frodzmirz

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    niewiem
    Nic nie wysylam chcialem sprawdzic czy jest gwarancja np. wybralem ze modul wifi nie dzial i dostalem komunikat, " gwarancja obejmuje tego typu usterke" wiec to jest dla mnie dziwne.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bana dostałeś za używanie kont kupowanych na allegro :) Te konta posiadały zapewne MS points zakupione z kradzionych kart kredytowych :)

6. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Za to nie dostał bana, bo wczoraj uszkodził mi się profil i chciałem mój pobrać od nowa to ten sam błąd mi wyskoczył. To chyba u nich jakaś usterka jest pewnie związana z tymi kontami, które się kupuję.

7. Frodzmirz

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    niewiem
    Zadzwonilem do MS i mily pan powiedzial ze to jest dziwne ze w tak krotkim odstepie czasu dostalem dwa komunikaty czekam na telefon teraz.

8. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    No to jak oddzwoni to powiedz co jest. Bo mam komunikat zaczynający się od nr 8... dalej nie pamiętam i że "w tej chwili nie można pobrać konta w usłudze Xbox Live" a na innym profilu silver normalnie mi Xbox Live działa. A na tamtym koncie zostały mi 20 dni Golda więc wolałbym aby tą usterke szybko naprawili.

Wczytywanie...

Poleć forum