1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawa do moderacji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez spike200, Marzec 3, 2009.

1. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Ostatnio trochę bałaganu się zrobiło, trzeba ostro traktować użytkowników i szastać ostrzeżeniami. Do tego nazwy tematów zmieniać albo temat wywalać + ostrzeżenie.

Jeśli potrzebujecie pomocy to można jeszcze znaleźć kilku moderatorów.

I jeszcze sprawa do:
    dreed
    erno

Ostatnio sporadycznie wchodzicie na forum, jest coś co was zatrzymuje czy chcecie zrezygnować ze stanowiska moderatora?

2. Lotnik421 Xbox One

3. norberdo

norberdo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
    Fakt, ostatnio sporo nowych osob przychodzi i wala bezsensownymi postami/tematami na prawo i lewo, ktore czesto sie tez dubluja:/ Ale co ja tam moge powiedziec, ja tylko moderuje zamkniete pod-forum Zin'u :p

@down
    To "Pozdrawiam" na koncu to juz taki nawyk?:p

4. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No jak napisał kolega, u nas w dziale wszystko narazie ok ;) do innych dostępu niestety nie mamy :)

pozdrawiam

Za duży offtop karać ostrzeżeniami? jako Mod zinu, mogę wlepić ostrzeżenie w innym dziale? czy mam prawo moderacji tylko swojego?

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Z czego widzę to tylko ja wale warny i wywalam masę syfu z forum, nawet jestem posądzany o wulgaryzmy i brak kultury oraz bezpodstawne warny ;)

Na pewno przyda się paru nowych moderów, można zastanowić się nad użytkownikiem krisr77.

6. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    hehe offtopic nie jesteś sam :) ja wstawiam tyle ostrzeżeń że co tydzień muszę czyścić skrzynkę nadawczą na forum bo jest pozapychane ostrzeżeniami które dałem... tylko najgorsze jest to jak widzę, że komuś dałem ostrzeżenie a on nadal takie same głupoty pisze ehh... gdyby rejestracja na forum była taka, że trzeba coś zrobić aby sie zarejestrować (ew. coś zrobić aby widzieć dział download) to wtedy może userzy by bardziej szanowali swoje konta i regulaminy.

Ja poprosiłbym pomoc w Downloadzie, szczególnie chodzi mi o dział Mediafire...

7. Dreed

Dreed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    3Miasto
    ostatnio czesto mam delegacje i nie zawsze w hotelach jest internet... :(

8. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    syfu jest sporo, każdy z nas wywala ;]
    wg mnie problem jest inny - po rejestracji nie ma zadnej duzej informacji na temat szukania czy przejzenia postow przed napisaniem tematu. Przez to codziennie tworzy sie kilkadziesiat tematow o tej samej tematyce... czasem sam sie gubie czego nie ma a co jest ;P

9. norberdo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
    tjaaa, najlepiej robic testy IQ przed zarejestrowaniem ;) Albo quiz sprawdzajacy to :p Nawet jesli taka osoba nie zna odpowiedzi, to bedzie musiala uzyc google + mozgu zeby znalezc odpowiedzi na pytania w quizie :p

10. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    albo po napisaniu posta użytkownik musiał by odpowiedzieć na kilka pytań zanim by został umieszczony post na forum. np. czy szukałeś tego w google? czy jesteś pewien że szukałeś? czy szukałeś na forum? jesteś pewien? czy czytałeś regulamin? czy go rozumiesz? czy go akceptujesz? czy wiesz że istnieje możliwość, że za tego posta dostaniesz warna? czy odpowiedziałeś na wszystkie pytania zgodnie z prawdą? :D i zanim będzie można odpowiedzieć na dane pytanie trzeba odczekać 10sekund ;]

Wtedy by się odechciało userom pisać głupie posty, bo dłużej by trwało odpowiadanie na pytania niż pisanie posta :D

A tak na serio to fajnie by było aby w głównym regulaminie forum był odnośniki do regulaminów danych działów takich jak np. Download, Szukam, Filmy itp.

11. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Szczerze ? Ja sie nie dziwie , ze mało kto szuka . Początek to powazny FAQ . Takim sie pochwalic nie mozemy . W ogole sie jakims mozemy pochwalic ? Po dugie dział Problemy Wg mnie jakby Admin go usunął , to userzy by mysleli co gdzie wstawiac , inaczej warn . O Skrzynce juz wspominałem kiedyś ze mała , bo codziennie czyscic musze . Miał być utworzony dział dla noobkow . Bedzie coś z tego ? Po za tym mamy o wiele wiecej niedzielnych uzytkownikow niz złotych rączek . Niestety wszystkie poradniki to już podobno zaawansowana sztuka jazdy .

Offtopic , widze ze masz wysokie mniemanie o sobie .

12. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    @#norberdo też chcialem keidys na OT Forum wprowadzic quiz podczas rejestracji :p

Wg mnie to zablokowanie tworzenia nowych tematow dla osob posiadajacych mniej niz 3-5 postow.
    Taka procedura na 100% zmusila by uzytkownikow do podpinania sie z pytaniami do istniejacych tematow.

13. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No ja zgłaszam ogromny problem z działem giełda bo tam taki spam że szok ,ludzie niezainteresowani kupnem wypisują teksty typu ''na allegro taniej"itp,oraz na całym forum wulgaryzmy zastępowane ... sory ale niedziwcie się potem że starsi użytkownicy rezygnują jak widzą takie dziecinne teksty.

14. norberdo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
    A ja bym wpisal do regulaminu punkt, w ktorym byloby napisane "Za każdego zasłużonego warna zobowiązuję się zapłacić datek na forum w wysokości 50 złotych.", oczywiście 99,99% zaakceptuje regulamin (bo nawet go nie przeczyta), a potem będzie zonk i nauczka (oczywiście bez płacenia):p

A tak na poważnie, zablokować możliwość tworzenia tematów dla nowych użytkowników - to dobry pomysł. Na parę dni, lub kilkadziesiąt postów. To by zmusiło do używania wyszukiwarki ;)

Wierz mi, ze tutaj i tak jest jeszcze baaardzo powaznie :p Wystarczy wejsc na pierwszego lepszego pbf'a, forum clicka czy cd-action, tam dopiero jest rzez.. dzieciaki zabijaja sie za swoje ulubione pismo doslownie :p

15. spike200

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Póki co mam sporo prywatnych problemów i nie mam czasu zajmować się tymi wszystkimi sprawami. Najlepiej byłoby gdybyście zastanowili się, które działy są najbardziej zaśmiecone i napisali ogłoszenie o moderatora na dane działy. Jaki kto jest wiece najwięcej Wy więc najlepiej gdybyście wybrali odpowiednich ;)

Dużo osób pisze do mnie na pw i narzeka na wulgaryzmy w postach i piractwo w giełdzie. Przydałoby się coś z tym zrobić, bądźcie bezlitośni w tych przypadkach :p Wczoraj pobiliśmy nasz rekord z 730 do 777 użytkowników online i fajnie by było gdyby ludzie obciążali nam tak serwer codziennie :D, ale nie da się tego zrobić jeśli na forum będzie niemiła dla nich atmosfera.

Ostatnia sprawa to sygnatury, napisałem w regulaminie limit wielksći, ale po prostu zniknął :D Na dużej rozdzielczości nie widziałem tych dużych sygnatury, ale kiedy zobaczyłem forum na rozdzialce 1024x768(którą przynajmniej połowa odwiedzających posiada) to się załamałem. Wiadomość to tylko 1/3 całego postu, a niektóre jaskrawe sygnatury skutecznie utrudniają czytanie. Myślę, że optymalnym rozmiarem byłoby nie przekroczenie 200px wysokości (całości sygnatury, a nie tylko obrazka) i bewzględny zakaz jaskrawych kolorów/migoczących animacji.

16. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wiedząc co wprowadzam do tego forum, to trudno się z tobą nie zgodzić ;].

Do tego bym dodał minimum dwa miesiące wymaganego okresu na forum, aby napisać temat w dziale giełda.

Pozwalamy na takie coś ??>> http://x360iso.org/o-konsoli/12123-poradnik-jak-dostac-za-darmo-pada-sowaq.html#post99192

17. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    poradnik wywaliłem bo później będą problemy ...kto jest bystry to sobie pada załatwi i bez poradnika.

Ja mam propozycję żeby nowi użytkownicy dostawali rangę Start Member i przez miesiąc mogli tylko przeglądać forum... może to ich zmotywuje do czytania i szukania zanim zaczną zakładać kolejne duble tematów.

Zgadzam się w 100%.. sam wywaliłem kilka bo po prostu zamiast czytać postów czyta się sygny

18. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Sorry , ale dzialem gielda sie zajme . Widze , ze dzisiaj offtopic pousuwał posty , gdzie warny juz były wstawiane . Nie wiem co to da . A co do giełdy to nie mam codziennie dwoch godzin , zeby recznie wsyztsko sprawdzac , bo jak korzystam z opcji NOWE POSTY , to moze wyskocza mi 2 strony i tyle . Chocbym nawet 3 dni nie wchodził , to nie wierze ze tylko 40 nowych postow zostało napisanych .

19. spike200

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    W regulaminie jest już limit sygnatury, jeśli u któregoś użytkownika sygnatura się nie zgadza to
    Sygnatura usunięta, powód: Nieregulaminowa.

20. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    nareszcie skrzynka powiększona do 200 wiadomości ;] THX

A co do sygnatur to mogą je usuwać tylko S. Modzi i Admini? mam racje? bo ja jakoś nie widzę opcji zmieniania komuś sygny

21. norberdo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
    5 postow to za malo do napisania tematu, conajmniej 20 powinno byc.. fakt, sygnatury czesto gesto sa fatalne i dluzsze niz posty (chyba w 90% przypadkow). Zwazmy tez na to, ze jesli taki nobik nie bedzie mogl zalozyc nigdzie tematu (ze wzgledu na powyzszy limit) to prawdopodobnie zacznie spamowac w temacie podobnym, pierwszym lepszym jaki sie nawinie i bedzie w miare pasowac do problemu :p

Wczytywanie...

Poleć forum