Sprawa do moderacji

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
No panowie wreszcie wszystkie problemy za mną ;) Od jutra (dziś wypoczywam ;P) bierzemy się do roboty.

Skrzynkę wam powiększyłem jak prosiliście, sygnatury poprawione, a o tym dziale dla początkujących pomyślimy jutro ;) A tymczasem idę na zimniutkiego browara po ciężkim tygodniu :)

pozdr.
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czy mozna coś dodac do regulaminu , zeby osoby ktore dostały warna nie pytały sie dlaczego ? Codziennie sie pare osob pyta dlaczego oni dostaja .
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Olej kolesi i tyle :).
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jednego olalem to od Admina dostałem wiadomosc , zebym sprawe wyjasnil

PS - http://www.mediafire.com/?03yy2jjxo2n zobaczcie czy sie przyda , wczoraj mnie wena wzieła :D
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj pobiliśmy nasz rekord z 730 do 777 użytkowników online i fajnie by było gdyby ludzie obciążali nam tak serwer codziennie :D
coś nowego :D
Najwięcej aktywnych użytkowników (976) było dnia 21-03-09, o godz. 22:10.
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ocena akcesoriii X360.docx - Nada sie do "Dla swiezakow ?
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
Ale porządeczek uciułałem w dziale Mediafire :)
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
....
Do tego bym dodał minimum dwa miesiące wymaganego okresu na forum lub 50 postów, aby napisać nowe ogłoszenie w dziale giełda....
I co z tym, bo paru już zostało oszukanych.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Ma ktoś z was jakieś pojęcie o grafice 2d?
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
A co potrzebujesz?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Reklame do zinu jakąś wymyślić, mnie ogólnie brakuje weny i czasu :p Przydały by się jeszcze 2, na całą stronę i na połowę podzielonej w pionie. Tak żeby była swoboda w umieszczaniu.
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A moze lepiej jakas belka i na kazdej stronie ja dawac ?
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Banuje tego kolesia http://x360iso.org/members/lunarred.html i wszystkie konta, które są z jego IP powiązane.

Sprawdźcie sobie ip :)
http://x360iso.org/uslugi/9368-%A3od%BC-zgierz-flash-xbox360-softmod-xbox-softmod-unbrick-psp.html
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mi wykrywa tylko jeden adres . Prosze
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odpal [View Other IP Addresses for this User] i buszuj dalej ;).
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ano widzisz , "ludź" niedoedukowany . Troche ich jest ... (adresow:D)
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
IP z euron.pl, użytkownik później wykupił dynamiczne ip lub zmienił sieć (tak mi się przynajmniej wydaje).
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
A moze lepiej jakas belka i na kazdej stronie ja dawac ?
Tylko bez takich ;) Reklama forum bedzie, na dobra sprawe i tak zin bedzie sciagany przez x360iso wiec nie widze sensu, zeby jeszcze bardziej potencjalnym czytelnikow uswiadamiac ze takie forum istnieje, prawda?;) Ta reklama co spike wysylal jest git.
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Norbuś , spokojnie :D A offtopic , tobie gratuluje . Niektorzy pisza ze dobrze zrobiles , inny ze z ciebie to ostatni sku*wysyn . Zgadnij dlaczego :D
 

Brabus535

Banned
Użytkownik
Przygotujcie się na nadejście elektronicznego zinu w całości poświęconego konsoli Xbox360 i najlepszym grom na tę konsolę! Nowości ze świata gier, zapowiedzi nadchodzących tytułów, świeże recenzje największych hitów i archiwalne recenzje gier nadal wartych uwagi! Do tego kąciki tematyczne, retrospekcje przypominające najważniejsze serie gier w historii, felietony, także co nieco o sprzęcie!
Do zobaczenia w kwietniu!
Mały błędzik ortograficzny w opisie się trafił i wrato go poprawić,[grom na grą :)]
 

Do góry Bottom