Sprawa do moderacji

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
zawal serca jest prawie natychmiastowy .
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
z drugiej strony to moze i dobrze ze nie mam smoda, bo bym polowe populacji forum wybil . normalnie taki szeryf na dzikim zachodzie :p
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
zauwazylem ze na forum jest automatyczna cenzura.. niestety jednego slowa - gówno przez o - oto przyklad ***** , gówno , *****, gówno... na inne nie ma bo sprawdzalem :D w sumie ciekawe.... .
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
zauwazylem ze na forum jest automatyczna cenzura.. niestety jednego slowa - gówno przez o - oto przyklad ***** , gówno , *****, gówno... na inne nie ma bo sprawdzalem :D w sumie ciekawe.... .
zamiast słowa ciekawe użyłbym żenujące:(
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
Ludzie wpade zaliczą z zamknięciem servisu :E
Ten kto obcykany wejdzie..
Mocni przetrwają, słabi wyginą :E
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
Padł tam gdzieś post o tym by do działu Download można było wbić po ilości postów. Jestem jak najbardziej za tym. Minimum 20-30 postów by można było ściągać. Pijawek jest pełno, a nawet nie podziękują po pobraniu. A w końcu nasi Upmani robią to całkowicie za darmo..

Pozdrawiam
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
Ja jeszcze raz będę apelował do uploaderów by pilnie zaznaczali co chcą uploadować.
Dziś zacząłem ciupać snookera i byłem przy końcu na mediafire ( na rapidshare dodałem jako pierwszy swój upload ), a nagle patrzę a Uruk mnie ubiegł mimo że nie było wpisu do uploadów...

Niby to nic, ale wydaje mi się że w 60 % ludzie wchodzący tutaj wchodzą po gry, reszta wchodzi po informację.
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
Padł tam gdzieś post o tym by do działu Download można było wbić po ilości postów. Jestem jak najbardziej za tym. Minimum 20-30 postów by można było ściągać. Pijawek jest pełno, a nawet nie podziękują po pobraniu. A w końcu nasi Upmani robią to całkowicie za darmo..

Pozdrawiam
to jeszcze pogorszy sprawe spamowania, wiara bedzie spamowac zeby szybko nabic posty :/
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
Od tego są przyciski i kartki żeby ich ukrócić :)
 

Brabus535

Banned
Użytkownik
Ja jeszcze raz będę apelował do uploaderów by pilnie zaznaczali co chcą uploadować.
Dziś zacząłem ciupać snookera i byłem przy końcu na mediafire ( na rapidshare dodałem jako pierwszy swój upload ), a nagle patrzę a Uruk mnie ubiegł mimo że nie było wpisu do uploadów...
Dokaldnie juz kilka razy zaczynałem wgrywanie i przy połowie wrzutu patrze a tu juz ktoś zrobił to pierwszy.Sam zakładałem temat do tego żeby pisac co kto wgrywa ale jakoś tylko na początku chyba ktoś na to uwage zwrócił.Ja bym karał tak uploadera że jego wrzut bym kasował za to jak nie wpisze się w odpowiednim temacie a ktoś już dana gre tam wpisał i zaczoł upload.
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
Zdążyłeś napisać i znowu ktoś mnie wyprzedził bo jak to nazwał " nie spojrzał w ten dział bo uprawnień jeszcze nie miał "
Wrrr....
 

Brabus535

Banned
Użytkownik
WSZtm to napisz do wszystkich uploaderów jakąs masową wiadomość czy coś o obowiązku wpisywania się w odpowiednie miejsce bo to nie ma sensu takie wgrywanie 5 razy tego samego i każdy nie uprzedzony upload jak ktoś wcześniej napisze i to kasuj. Ja niestety nie mam tam mozliwości edycji niczego ale tak trzeba robić żeby to miało ręce i nogi.
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Panowie , ja tu czegoś nie rozumiem . Najbardziej zasyfiony dział ma jednego moda Grinch'a (chodzi mi o problemy) a dział Sprzet ma az trzech , w tym ze gricnh tez sie w nim udziela . Moze mi to ktoś wytłumaczyc ?

Po drugie prosiłbym Smodow aby zagladali do giełdy , bo przez ten miesiac nie bede wchodził na forum codziennie , mam egzaminy to i ksiazki nalezy otworzyc .
 

Brabus535

Banned
Użytkownik
Jak administartor się zgodzi chętnie wieczorkami posiedze i popilnuje porządku z Grinchem.Choć ja przeglądam te dzialy to więcej jest takich do po prawek.
 

Grinch

Użytkownik
Użytkownik
Panowie , ja tu czegoś nie rozumiem . Najbardziej zasyfiony dział ma jednego moda Grinch'a (chodzi mi o problemy) a dział Sprzet ma az trzech , w tym ze gricnh tez sie w nim udziela . Moze mi to ktoś wytłumaczyc ?

Po drugie prosiłbym Smodow aby zagladali do giełdy , bo przez ten miesiac nie bede wchodził na forum codziennie , mam egzaminy to i ksiazki nalezy otworzyc .
To fakt ;) sa dni kiedy nie daje rady z tymi tematami. Przydal by sie ktos do pomocy ze zwyklych moderow.
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Słuchaj , nawet nie chodzi mi o nowe tematy tylko o stare . W dziale problemy jest 114stron na dzien dzisiejszy . Mi sie wydaje , ze 100 stron to smieci .
 

Brabus535

Banned
Użytkownik
Wiec jeżeli nikt z administarcji nie ma nic przeciwko pomoge Grinchowi w dziale Problemy.
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Spajkuś , przemyślałeś ta kwestia ?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Ok, dodałem Brabus535do problemow
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tylko zeby teraz Brabus nie spoczął na laurach , bo wg mnie jeden mod pilnuje nowych rzeczy , drugi czysci stare .
 

Do góry Bottom