1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawa przeniesienia plików z jednego dysku na drugi.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez worekchleba, Grudzień 18, 2010.

1. worekchleba

worekchleba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.

Pomyślałem ostatnio że skoro mam dwa dyski (jeden 20 GB a drugi 250 - oba dedykowane xboxowi) to zakupie kabelek na Allegro i sobie z jednego dysku zrzuce wszystko na ten większy tak by nie trzeba było zmieniać dysków kiedy chce się dokończyć jakąś grę.

Jakież było moje zdziwienie kiedy konsolka (po podłączeniu drugiego dysku pod USB owym kabelkiem) powiedziałą że to zaden dysk przecież a tylko pamięć podręczna i ona potrzebuje formatu. Formatu? Przecież oba dyski działają jak je umieszcze w "kieszeni" xboxowej! Sejva z Fallouta 3 nie zamierzam się pozbywać tak szybko więc zdenerwowanie sięgnęło szczytu.

Na stronie Jak przenosić materiały do innej konsoli Xbox 360 - Xbox.com wszystko wydaje się takie banalne i proste.
    Oprogramowanie aktualne chyba mam bo z 2 tygodnie temu aktualizacja była. (z płytki wgrywana akurat, nie mam LIVE'a) i te jakieś kinecty czy inne takie już mi się pojawiają na panelu głównym.

Pytanie do Was drodzy państwo - co mogę począć bo nie ukrywam że mnie cholera bierze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. froston

froston Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. worekchleba

worekchleba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja sądziłem że coś wymyśliłem ale jak zwykle spieprzyłęm sprawę i zrobiło się format.
    Pomocy więc nie potrzebuje. Ale miło było przez chwile mieć nadzieje że jednak uda się wykorzystać kabelek w sposób należyty.

5. froston

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja natomiast nadal mam problem z podłączeniem dysku do konsoli.. Dysk 120gb z elite a dane chce przetransferować do slima 250bg. Pc widzi dysk z elita ale co mi z tego jak nie mam jak przenieść danych na konsolke, pendrive'm chyba się nie da. Mając podłączonego pendrive'a do konsoli chce mi go formatować.. Nie wiem jak odzyskać mój profil oraz save;y.

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  7. froston

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodam, że dyski mam oryginalne xbox'owe. Nie chce bawić się w rozkręcanie, nie po to kupiłem transfer kit. Problem tkwi w tym, że gdy podłącze dysk z elite do slima to nie mam komunikatu o tym, że został on podłączony. Gdy wejdę w opcje pamięci to zamiast dysku elite wyświetla mi się pamięć masowa, która muszę sformatować. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem ?!

8. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    A nie da się podłączyć dysku pod PC i zrobić to jakoś?

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
Wczytywanie...

Poleć forum