1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawdzanie bana

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez aerO^, Listopad 11, 2009.

1. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam , przeglądałem xbox-scene i dotarłem do sposobu sprawdzenia czy ma się bana jeden koleś napisał:
    Więc tak wszedłem na tą stronę , daję Register console i tam nie wiem co to mi daje , czy rejestruję ją jako zepsutą ? Bo nie chcę , żeby mi jakiś kurier przyjechał za kilka dni , po 100% sprawną konsolę z przerobionym napędem...
    Jak to zrobić ? Robił ktoś z Was tym sposobem , tam czytałem jeszcze , że ten sposób działa , ale koleś nie opisał dokładnie co trzeba zrobić i stąd nie wiem...
    Wie ktoś z Was , może?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    BYŁO!

Najlepszy sposób to telefon do M$

4. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie mam zamiaru do nich dzwonić , zastanawiam się jak sprawdzić tym sposobem...

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ale ten sposób nie daje CI 100% pewności... Niektórym błąd nie wyskakiwał a ban był

Wczytywanie...

Poleć forum