1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawdzanie grupy

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Yoshimori, Marzec 27, 2009.

1. Yoshimori

Yoshimori Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Ostatnio kumpel nieposiadający nagrywarki kupił sobie x'a i przerobił go iXtreme 1.51. Prosił mnie bym skopiował mu kilka gier, które pożyczył od kogoś i żebym zrobił to tak by nie dostał bana na xlive. Sprawdzałem wszystko w abgx360 i w mulleterze według poradników i wszystko wydaje się ok. Chciałem jeszcze sprawdzić jaka grupa wydała ten obraz gry, wiem że to niezbyt istotne, ale chcę żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik ;p. Czy jest taka możliwość i jeśli tak to jak i w jakim programie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. czachadymi89

czachadymi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    Neema chyba jedyne co możesz zrobić to wieżyc na słowo tam skąd pobierałeś, ale jak w abgx360 nie wyświetliło żadnego błędu to znaczy ze z dobrego źródła było

4. Mario28

Mario28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Nawet jak dobre źródło i abgx360 nie wyświetliło żadnego błędu to i tak niemasz pewności że nie dostaniesz bana!!

Wczytywanie...

Poleć forum