1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawdzanie, nagrywanie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Raiga, Styczeń 28, 2009.

1. Raiga

Raiga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie ściągnąłem grę na Xboxa360. Według tego co czytałem, powinienem sprawdzić czy jest spatchowana za pomocą :
    http://x360iso.org/poradniki-iso/6365-sprawdzanie-obrazu-iso-stealth-za-pomoca-abgx360.html i http://x360iso.org/poradniki-iso/8-sprawdzanie-obrazu-iso-stealth-za-pomoca-xdvdmulleter.html
    Potem wypalam wszystko w IMGBurn. Czy coś jeszcze powinienem wiedzieć ważnego ?

Jeszcze jedno pytanie, ABGX.net - wielu ludzi podaje tą stronę by coś sprawdzić, co dokładnie ona pokazuje ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Ja nigdy nic niesprawdzam .Teraz gry prawie zawsze mają patcha ,poprostu rozpakuj i nagraj przez plik DVD

4. KrzysiekeM

KrzysiekeM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    sprawdzić nigdy nie zaszkodzi :) A może choć troche uchronić nas przed Banem, ale poprzednik ma racje... Teraz prawie wszystkie gry które ściągamy są spatchowane... Jeżeli w abgx360 wszystko jest ok, to wypalaj płytke i sie nie przejmuj

5. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To prawda, większość gier jest już gotowa do nagrania, jednak nie szkodzi poświęcić 5min i sprawdzić jeszcze raz samemu :p

To tak:
    1. WinRAR
    2. XDVDMulleter (jeśli wszystko okej, pomijasz pkt 3)
    3. abgx360
    4. IMGBurn

6. StorkA89

StorkA89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sprawdzanie

JA mam taki problem. Jak chce sprawdzic gre na abgx360 to wyskakuje mi taki komunikat:
    "ERROR. jakis tam plik isn't recognized as an XBOX 360 ISO or Stealth file!"
    wiem co to znaczy ale tak sie pytam czy to moze nie jest jakis plad w programie, czy musze sciagnac jakies dodatkowe wawy??
    Zawsze korzystalem z tej strony jak chcialem sobie pograc i nigdy te pliki mnie nie zawodzily. Prosze o pomoc. Pozdrowienia

Wczytywanie...

Poleć forum