1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawdzanie obrazow czyli jak nie dostac bana !

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez bag_gio, Grudzień 3, 2008.

1. bag_gio

bag_gio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zeby sprawdzic czy mozemy pograc na X live w nasza kopie musimy :

1 Pobrac program http://rapidshare.com/files/169767674/idm5.14b5pl_port_upload_by_xantospl.rar

2 Wypakowac i uruchomic

3 Gdy zobacyzmy usmiechnietego kuzyna Patrica Swayze wybieramyView ISO Detail i NEXT

4 Klikamy Load an ISO from disc - Browse wybieramy obraz gry i jedziemy dalej (NEXT)

5 Szukamy CRC Checking wchodzimy w ta zakladke nastepnie wybieramy AutoFix .

6 Gdy zobaczymy "Stealth all checked out OK, but for maximum security it is also recommended that you check the Game Data partition. This may take a LONG time" Znaczy ze wszystko jest ok ale mozemy jeszcze sie upewnic czy obraz jest dobrze stworzony to potrwa okolo 10 min (niejest konieczne)
    Po zakończeniu zobaczymy taki komunikat 'ISO stealth and data checked and perfekt!

2. Lotnik421 Xbox One

3. 0rafal0

0rafal0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skąd ta pewność, że po sprawdzeniu nie dostaniemy bana??

4. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    eek nikt ci nie da pewności czy dzięki temu unikniesz bana... poradnik taki sobie.

5. 0rafal0

0rafal0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czy jest możliwość sprawdzenia nagranej już gry na nośnik dvd??
    ponieważ jak biorę tym programem view iso details->load form dvdr->load disc i zaznaczam "use raw mode reading"
    biore crc check-> auto fix wyskakuje komunikat "Game not found in database or ini file cloud no be loaded ".
    pozdr.

6. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    "Gra nie istnieje w bazie danych lub plik ini się nie otwiera ", więc lipa.
    Sprawdź jeszcze tak >>

[​IMG] [​IMG]

7. czapa

czapa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jestem nowy w temacie i mam pytanie. Mam GoW2 i niby wszystko jest ok. Jak biorę crc check to pisze że nie ma w database i czy wygenerować jakiś kod, daje ok, pojawia się że nie ma w database. Byłem ciekaw i kliknąłem autofix i tam też coś napisało że nie ma pliku ini czy czy kontynuować i dałem na nie czyli cancel fixing iso. Nic nie popsułem z tym iso ?
    Sorki za angielskie nazwy ale tak było mi prościej.

8. tyl3r

tyl3r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    A ja mam taki problemik
    Otoz zrobilem zrzut ISO Assassins Creed PL metoda hot swapa, wywala mi text w XDVD... iz gra nie istnieje w database ble ble ble szukalem wszedzie aby sciagnac recznie te pliki z netu, ale bez skutku Autofix tez nie pomaga
    Sobie tak pomyslalem skoro nie mozna w Assassina grac on-line to czy moge wypalic takie czyste ISO i czy bedzie ono smigac ?

9. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak zrobiłeś poprawnie backup i nie wywaliło żadnych błędów związanych z rozmiarem iso, crc itd to nie musisz porównywać gry z mulleterem... . Po prostu wersja PL nie jest umieszczona w bazie i obraz nie może być zweryfikowany.

10. tyl3r

tyl3r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co pamietam robilem za jednym zamachem 8 plytek swapem... wszystkie sie spatchowaly oprocz tej jednej, no ale tylko ta jedna miala swoje przelozenie na polski w calosci, tak wiec pewnie tak jak mowisz powinna przejsc, chociaz co jeszcze mnie dziwi to ze opcja CRC check w XDVD... jest niedostepna przy sprawdzaniu tego iSO...

11. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To sprawdź w abgx360.

12. tyl3r

tyl3r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, CRC wyglada w porzadku. Oczywiscie iSO nadal nie patchowalne, ale rozumiem ze smialo moge wypalac i gierczyc.
    Z gory wielkie dzieki za pomoc...

13. czapa

czapa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A po co klikać autofix jak można to sprawdzić przez crc check? Czy może jak dam autofix to lepiej sprawdzi? Online database wam działa bo mi jakoś nie?

Wczytywanie...

Poleć forum