Sprawdzanie obrazu ISO (Stealth) za pomocą abgx360 v1.0.2

stapelchips

Świeżak
Świeżak
Przydałoby się aby ktoś wyedytował pierwszy post, bo ja tego w ogóle nie rozumiem, może komuś jeszcze mniej połapanemu ten post pomoże :),
mianowicie:

1. Rok temu przerobiona konsola najnowszym dostępnym wtedy ixtreme który wtedy wyszedł. Nie ma pewności czy 1.6, czy 1.7 ale żadnej płyty aktywacyjnej wkładać nie trzeba

2.Konsola nigdy nie podłączona do internetu od momentu przeróbki, ale mimo to kto wie może za rok się zachce sprawdzić grę na sieci

3. Dziś zainstalowana aktualizacja z Crisisa 2, podobno gra by nie odpaliła bez tej aktualizacji

4. Ale jednocześnie "nie można" grać w 6 tytułów, które mają jakieś tam AP 2,5 (czemu akurat te 6?) : COD: BO, COD: MW2, HR, AC:B, NFS:HP FABLE 3

5. Nie można w sensie, pokaże że nieprawidłowy dysk czy cos, ale rzecz w tym że konsola zostanie ,,odflagowana"/odznaczona, i jak tylko zostanie podłączona do neta a będzie fala banów, konsola zostanie automatycznie zbanowana. Czyli lepiej nie wracać do tych gier jeżeli się grało w którąś wcześniej

6. Chociaż można by wrócić, ale trzeba spatchować jakieś ISO (MOŻE JAKIŚ LINK DO TUTORIALA?:)

7. Skąd mam wiedzieć jakie nowe gry będą miały też ten AP 2,5 i że się na to nie nadzieję, sprawdzając nową kopię zapasową?

8. Jakby to wszystko ktoś krok po kroku gdzieś pokazał, byłoby kapitalnie.

jakieś proste tutoriale mile widziane, bo ciężko ogarnąć zlepki wypowiedzi które toczą się na kilkudziesięciu stronach w kilkudziesięciu tematach:)

a przy okazji spytam:
jakie dziś są skutki bana?
Czy uszkadza save'y? czy nadal blokuje instalację gier na hdd(tak wiem, chyba dało się to czymś odblokować)?
będę wdzięczny za wyjaśnienia
 

kwasny112

Świeżak
Świeżak
Witam. Chcę nagrać Forzę Motorsport 3 na mojego X'a. Mam xtreme 1.6. Pojawia sie w abgx360 taki skan. Czy mogę spokojnie nagrywać czy coś jeszcze przed muszę wykonać?
Imageshack - abgx360.jpg
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Chcę nagrać Forzę Motorsport 3 na mojego X'a. Mam xtreme 1.6. Pojawia sie w abgx360 taki skan. Czy mogę spokojnie nagrywać czy coś jeszcze przed muszę wykonać?
Imageshack - abgx360.jpg
Forza 3 to wave 3 czyli obsluguje Twoja przerobke - nagrywaj i graj! :)
 

SharinGun

Świeżak
Świeżak
Witam.
Ja mam tutaj inne zmartwienie... Ściągam grę. Wypakowuję. Mam .iso i .dvd. przerzucam przez abgx360 - Np. Crysis 2 - wynik: http://img695.imageshack.us/img695/2885/crysis2za.png (nie wiem do czego ten program - świerzak jestem). Wszystko jest ok, bez większych problemów (czerwonych czy tam żółtych tekstów) jak widać.
Nagrywam ImgBurn'em - i działa. Ale te gry (teraz Crysis 2 i Dragon Age II , Bulletstorm) graficznie nie wyglądają za fajnie. Widać jakby nie zbuferowane / nie załadowane tekstury.

To chyba nie jest normalne? I raczej nie zależy od konsoli?

Nie wiem co z tym zrobić....nie wiem też dokładnie do czego służy x360 waves patcher choć go posiadam (1-4 wave). Widzę że to jest jakaś zależność od przeróbki ale też tego nie kminie bo sam nie wiem jaką posiadam .. Działają mi gry bez względu czy zpaczuję czy nie - no chyba że to właśnie to ma wpływ na grafikę?

O te AP 2.5 czy coś to nawet nie pytam :D
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
paczowanie nie ma wpływu na grafike
grasz z dysku czy z dvd???
 

SharinGun

Świeżak
Świeżak
Z płytki. Właśnie nie wiem czemu tak jest-wiem że nie wina gry- bo nikt nie narzeka. A gra skoro działa to nie mogła się źle nagrać (chyba).
Musze sie ziomka zapytac ile kosztuje na wymiane x360 slim - wole teraz zamienić gdy nic się nie psuje po 6 miesiacach .. Może to też ma jakiś wpływ...laser nie czyta wszystkiego czy coś :|

Dam 2 foty z Dragon age II - http://img34.imageshack.us/img34/5908/zdjcie0162r.jpg
http://img200.imageshack.us/img200/692/zdjcie0163y.jpg
troche mnie to śmieszy ale i wkurza :D Ale trochę odległości i nie wygląda tak makabrycznie więc gram...
wiem że z bliska wszystko wygląda nie fajnie w grach-ale tutaj, w bulletstormie, w crysisie(minimalnie) itp. mam właśnie podobne sytuacje-widziałem jak wygląda grafa na zdjęciach z gier i na PS3 i wcale to to takie nie jest^^
 

darryb

Świeżak
Świeżak
Witam
Mam X360 Arcade ktorego zaraz po zakupie przerobilem ale bylo to hmm okolo 4-5 lat temu wiec prawdopodobnie mam (nie wiem czy dobrze napisalem) extreme 1,4 lub 1,5
Od momentu sciagniecia NFS HP i do teraz - np Crysis 2, Homefront nie moge odpalic tych niektorych gier - chociaz Dead Space2, Tron, nowe Star Wars chodza.
Wyskakuje mi ze musze zaktualizowac konsole ale jak to robi wybija ze "plytka jest zabrudzona/nieczytelna"
Ostatni raz aktualizowalem moja konsole z org plyty NFS HP
Przerabiam/lem je PPF-O-Matic3 ale cos mi sie zdaje ze chyba do nowych gier to troche za malo lub zbyt stare.
Prosze podajcie aktualne pozycje do patchowania
 

chlewior

Świeżak
Świeżak
Masz zbyt stara przerobke dla tych gier ktore wymieniles, zrob aktualny flash napedu, to rozwiąże problem.
 

psp5196

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam takie pytanie:
Sprawdziłem obraz ISO programem Abgx360 i wyszło to co na zdjęciu.
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
czy to będzie chodzić na lt+ ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
tak
 

psp5196

Użytkownik
Użytkownik
I jeszcze jedno pytanko:
Czy po tym sprawdzeniu i dodaniu przez program jakiś plików... to zapisuje się to automatycznie?
Bo jak program zakończy sprawdzanie to trzeba nacisnąć na klawiaturę i wtedy on zamyka.
 

psp5196

Użytkownik
Użytkownik
Witam ponownie.
Znowu pytanko:
Cz to zadziała :
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
niepokoi mnie to na żółto, nie wiem o co chodzi.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
przepusc jeszcze raz bedzie ok
 

psp5196

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki pomogło :) a wracając do poprzedniego pytania: program sam zapisuje plik? Czy coś jeszcze trzeba zrobić przed nagraniem na płytę?
 

skwierczyq

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z Dragon ball burst limit. Gdy chcę sprawdzić obraz wyskakuje błąd: ścieżka pliku isn't rec ognized as an xbox360 iso or stealth file. Zna ktoś może przyczynę tego błędu?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
przyczyna tego bladu jest to co napisal ci abgx :)
 

skwierczyq

Użytkownik
Użytkownik
To spytam się inaczej. Jak ten błąd rozwiązać :p
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
sciagnac gre na xboxa 360:)
 

pawellos99

Użytkownik
Użytkownik
panowie mam pytanko,
jesli ja nie chce grac przez neta to musze obraz pathowac tym programem? pojdzie mi gra jesli tego nie zrobie?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
z ap 2.5 nie
 

Do góry Bottom