1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawdzanie obrazu ISO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cheery, Listopad 22, 2010.

1. cheery

cheery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam obraz iso Red Dead Redemption.
    Mam też bodajże najnowszy Flash LT 1.1. Chodzi mi o granie single, nie podłączam konsolę do neta, gra jest bez najnowszego dasha.
    Uruchamiałem abgx360 z tutoriala na forum, coś tam pokombinowałem, wgrałem jakiś plik z wave 6(bo bodajze ta gierak ma takie coś).
    Nie wywala żadnych błedów przy sprawdzaniu. Plik dvd był już w paczce z grą.
    Czym musze się martwić, co jeszcze sprawdzic by nie dostać bana i żeby chociaż w ogóle chodziło?
    Wg. tutka wszystko jest ok, ale wolałem sprawdzić, robię to pierwszy raz więc jestem jeszcze nieco zielony.

Za wszystkie odpowiedzi, komentarze, wskazówki, offtop podziękuję ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    Powiem ci tak jesli masz iextrim LT możesz spokojnie grać online gra o której mówisz z pewnością zadziała na twojej konsoli :) a i powiem i ze ja mam iextrim 1.6 i ta gra działa bez problemu jak również tryb multiplayer i jak do tąd bana nie mam a gram już 2 lata na tej samej przerobionej konsoli :)

Wczytywanie...

Poleć forum