1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawdźcie dokładne działanie aplikacji Xbox na Windows 10

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 20, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Już w przyszłym tygodniu zadebiutuje nowy system Microsoftu. Gracze będą mogli korzystać z aplikacji Xbox, dzięki której otrzymamy dostęp do wielu funkcji Xboksa One. Natomiast dzisiaj możemy zerknąć na ciekawą prezentację.
    Przygotowani na Windowsa 10? Jedną z największych innowacji systemu Microsoftu będzie bez wątpienia połączenie Xboksa One z komputerami osobistymi. Ta funkcja będzie możliwa dzięki aplikacji o pięknej nazwie „Xbox”.

Program pozwoli graczom ubierać awatar, przeglądać listę znajomych, wysyłać wiadomości, zerkać na osiągnięcia oraz streamować rozgrywkę z konsoli na PC-ta. Ta ostatnia nowość na pewno spodoba się wielu graczom, którzy chcą stworzyć „domowe centra rozgrywki”.

Dzisiaj możemy zerknąć na dokładną prezentację. Gracze, którzy znajdują się w programie Preview mogą od dawna korzystać z tych elementów.

Amerykańska korporacja zapowiedziała, że W10 będzie najlepszym systemem dla graczy.
    Jak zobaczycie poniżej przedstawiciele Microsoftu nie przesadzali – nowa aplikacja pozwoli śmiałkom na korzystanie z wielu ciekawych funkcji i w interesujący sposób zintegruje domowe urządzenia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    przetestowałem i powiem tylko że no nie wiem po co to jest i przynajmniej w moim przypadku jest to kompletnie zbędne i jedyne co mogę powiedzieć to że u mnie lagów najmniejszych nie było tylko grafika choć białem na najwyższą ustawioną to była brzydsza od tej na XO ale katastrofy nie ma.

EDIT: No takie macie zastosowanie. Ja mam Monitor swój, kompa i konsolę swoją w jednym pokoju na jednym biurku wszystko także jak pisałem dla mnie opcja zbędna.

Ostatnia edycja: Lipiec 21, 2015
  4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sony się cofa a M$ rozwija :)

5. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Spokojnie Panowie, jeszcze dopracują ten streaming. Ja się cieszę z tego bardzo, bo w końcu moja narzeczona będzie mogła oglądać w TV co chce, a ja w tym czasie przełączę się na ekran laptopa - jak dla mnie mega :)

EDIT: Powiedzcie mi jak to jest - podczas streamingu muszę być kontrolerem podpięty do PC, czy konsoli?

NikoBellic91 lubi to.
  6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Dokładnie to samo zastosowanie. Dzieciak chce oglądać bajkę, no to switch na PC i można dalej grać :)

Co do kontrolerów to jest tak, że jeżeli łapie ci zasięg do konsoli to nie musisz podłączać go do PC. Będziesz miał tylko prompt na PC że nie ma kontrolera podłączonego do PC. Dajesz OK i normalnie działa. Jeżeli nie łapie to podłączasz do PC przewodowo (przez micro usb). Przy takim podłączeniu trzeba zwrócić uwagę na jedno. Ten kontroler jest traktowany jako nowy kontroler, więc w niektórych grach nie wykryje ci przełączenia kontrolera i gra będzie dalej czekała na podłączenie poprzedniego kontrolera. Trzeba taką grę zamknąć i uruchomić ponownie. Dodatkowo po takim podłączeniu trzeba będzie ponownie parować kontroler z konsolą.

Co do jakości, to w prawym górnym rogu jest ustawienie jakości (wysoka,średnia,niska). U mnie na przewodowym połączeniu śmigało na ustawieniach wysokich (rzeczywiście nie wyglądało to źle jak na streaming rozrywki w czasie rzeczywistym), ale tylko w oknie o rozmiarach < natywnej rozdzielczości mojego laptopa (1680x1050). Problem jest chyba z full screenem, bo jak zmieniłem na niższą rozdziałkę w lapsie to dalej na full screen przycinało.

Ogólnie sporo błędów jeszcze wyłapałem, więc jak tak chcą to wypuścić to trzeba się liczyć z takimi niedogodnościami. U mnie trafiały się między innymi rozłączający się kontroler, problem z przesyłaniem danych z/do headsetu podczas gry w grupie, brak reakcji na kontroler czy też brak dzwięku z gry. Dodatkowo kilka razy miałem zwiechę interfejsu streamingowego (brak możliwości podłączenia pomimo, że konsola i PC były online i w tej samej sieci). W takim wypadku tylko Hard Reset PC i konsoli dawał rezultat.

Natomiast wysypka samej aplikacji Xbox jak na razie jest na porządku dziennym ;)

7. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Dokladnie to samo co chlopaki napisli. Kobitka bedzie sobie ogladac seriale a
    Ja bede sie cieszyl gra na lapku :):):).
    Czyli nie bedzie spiec czy gra czy film. I caly czas bedziemy obik siebie :)
    :):):)

8. krzys1190

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W dodatku możesz grać na padzie od x360 na XO podłączając go pod pc.

9. tziobro

tziobro Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    A czy przy streamingu na lapka można grać w fpsy myszką i klawiaturą?

10. krzys1190

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, nie będzie bez emulatora ale i tak nawet z nim to będzie katorga przez względu na martwą strefę.

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mi osobiście niepotrzebny bajer i pewnie nie skorzystam z tej możliwości/funkcji :). No ale widać, że inni tego potrzebują więc fajnie, że taką możliwość wprowadzili :). Jak najbardziej +.

12. FifaMaster

FifaMaster Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Streaming działa dla mnie ok, bawię się od paru dni i jest serio ok. Aplikacja czasem lubi się wykraczyć ale przy streamingu mi się to nie działo. Fajna opcja z zapisywaniem powtórek z gry na dysku jako mp4 jak i możliwość nagrywania całej rozgrywki z gry :)

13. Qkisek

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Panowie. Moze glupie ale nie potrafie zrobic stremingu z xboxa na monitor laptopa

Oczywiscie jestem w programie precious

Czy ktos moglby tak po krotce starszemu koledze powiedziec jak to zrobic ?? :)

Pozdrawiam

14. krzys1190

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odpalasz program, po lewo masz pasek funkcji klikasz Connect i dodajesz ip konsoli (znajdziesz w routerze) lub pokaże się na liście automatycznie, następnie wybierasz z paska po lewo funkcji Share.

15. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    No i oczywiście potrzebujesz system Windows 10 obecnie w wersji Insider Preview, odpalasz z startowej ikony program Xboxa i łączysz go z konsolą tak samo jak na Smart Glassie (jeśli korzystasz) i po lewo masz prostokąt ze streamowaniem.

16. Qkisek

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Aaa wszystko jasne :). Nie mam jeszcze win 10 :)

17. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Jeśli masz 7 albo 8 legalną możesz już pobrać za darmo. Wpisz w google windows 10 insider preview od razu znajdziesz :)

18. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Bo ta aktualizacja jest dla wszystkich nawet dla tych co posiadają nielegalny system - była o tym mowa. Wystarczy, że ktoś robił wszystkie aktualizacje itp itd.

19. FifaMaster

FifaMaster Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po pierwsze, w chwili obecnej już do Insider dopisać się nie można, wszystkie klucze wygasły i system działa tylko użytkownikom którzy mieli zainstalowane wcześniejsze kompilacje.

Wczytywanie...

Poleć forum