1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawdźcie dubbing Titanfall 2! W akcji usłyszycie graczy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 7, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Electronic Arts Polska zorganizowało bardzo ciekawy konkurs, dzięki któremu trójka graczy otrzymała możliwość nagrania dubbingu do Titanfall 2. Dzisiaj możemy sprawdzić próbkę ich głosów, a ponadto zerknąć na prace nad tym elementem produkcji.

EA Polska postanowiło zorganizować bardzo ciekawe wydarzenie, dzięki któremu trójka graczy pojawiła się w studiu nagrań i mogła wziąć udział w dubbingu.

Zwycięzcami okazali się – Agata Bazan, Grzegorz Borowski i Bartek Fiszer. Cała trójka otrzymała możliwość wcielenie się w trzy różne postacie z trybu dla jednego gracza. Jest to bardzo ciekawa sytuacja, bo w przypadku Battlefield 1 wydawca zdecydował się zatrudnić do pracy nad głosami znanych YouTuberów, ale Izak, Rojo i Rock zaprezentowali głosy postaci z multiplayera.

Jak oceniacie prace? Mam wrażenie, że EA dobrało naprawdę ciekawe indywidualności. W szczególności Agata i Grzesiek prezentują w moim odczuciu przyzwoity poziom.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Najlepszy i tak Sid z TF1. od 0:27

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Na pewno lepiej wyszli niż Ci *****ani jutuberzy którzy myślą, że są mega gwiazdami bo dzieciaki ich oglądają i sponsorują im życie. Jak słyszałem dubb w BF1 i tych jutuberków to odechciało mi się wersji PL :p

Tutaj natomiast wszyscy zaprezentowani na nagraniu mają prawie fajne głosy. Głos p. Agaty perfidnie zajeżdża na AI Titana :). Grzesiek ma bardzo dobrą barwę głosu (nawet powiedziałbym, że najlepszą z nich wszystkich - bardzo fajnie się go słucha). Bartek trochę się nie nadaje - jak mówi normalnie to ok, lecz do mikrofonu podczas nagrywania trochę sztucznie i bardziej tak kreskówko (idealny do jakieś bajki dla dzieci :p).

Quertin, Lambo69 i Kyron lubią to.
  5. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Spokojnie bo ci żyłka pęknie :D

6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @Fabiosek1@Fabiosek1 o moją żyłkę się nie martw ;) przeczyszczona jest więc przepływ idealny ;)

Jak mam do czynienia ze szmelcem to pisze, że jest szmelc. Jak mam do czynienia z dobrą pracą to jest dobra.

Oczywiście nie każdy musi się ze mną zgadzać.

PS. Słowo pod **** było z j e b a n i - nie wiem dlaczego to zasłoniło bo zbytnio przekleństwem to nie jest i objęte cenzurą to słowo raczej nie powinno być :)

BushyAxis793 lubi to.
  7. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Nie oglądam ich, ale ci "z***" youtuberzy osiągnęli więcej niż ty osiągniesz przez całe swoje życie, nie wiem skąd ta zawiść, pewnie zazdrość :)

kuleczka91 lubi to.
  8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kobitka jeszcze ujdzie ale w tych chłopakach zero emocji, jak się da to PL napisy i ENG głosy wybiorę.

9. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Podlizywaniem się i robieniem wszystkiego pod publikę byle były like i suby? No sorry kolego Ja się nie sprzedałem nie mam zamiaru zmieniać się "dla kamery", mam pozytywne cechy i negatywne. Jak komuś coś się nie podoba to nie podoba, nie jestem pajacem, że dla publiki będę strugał z siebie idiotę.

Np. oglądam TvGry i lubię tych ludków tam (oglądam od bardzo dawna). Nie sprzedają się jak pipki.
    U tych jutuberach słyszę cały czas daj lajka, daj suba itd. Bo chce liczyć $$$ money, money wy naiwni dzieciaczki.

Nie mam 12 latek by wszystko łykać co mi zaserwują na YT. I śledzić ich życie, jarać się każdym ich materiałem w niebiosa..

Jak dorosły człowiek się tak zachowuje to zdecydowanie psychiatra potrzebny :) .

ArturM05Pl i Lambo69 lubią to.
Wczytywanie...

Poleć forum