1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Sprawdźcie kolejne 20 minut rozgrywki z Forza Motorsport 6

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 9, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Szósta odsłona najlepszego symulatora wyścigowego wprowadza spore zmiany w swojej strukturze. Po raz pierwszy pojeździmy tu w deszczu, bądź nocą, podziwiając gwiazdy, wyprzedzimy paru chłystków.

Gamescom dostarcza nam jak zwykle wielu emocji oraz możliwość zobaczenia jak zbliżające się hiciory prezentują się w ruchu. Dziś pisaliśmy już o nagraniu przechwyconym ze stanowisk z Star Wars: Battlefront (2015), teraz zaś wstawiamy playlistę zawierającą aż 7 filmików o łącznej długości niemalże 20 minut.

Możecie się tu przyjrzeć temu jak zachowuje się woda na szybach, czy też jakie wrażenie robią wyścigi rozgrywane po zachodzie słońca. Widać, że ekipa Turn 10 postarała się o to, by nadchodzące Gran Turismo 7 miało bardzo trudny start.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mogliby to demo udostępnić dla posiadaczy GOLDa :)

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ojj tak.

Czyn ten, byłby bardzo miłym gestem :D

5. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Przeważnie każda Forza miała równo miesiąc przed premierą do przetestowania demo, więc może, może :)

7. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Ktoś wie jak to ma wyglądać z warunkami pogodowymi i porą dnia w trakcie wyścigu? Będzie ona się zmieniać w trakcie wyścigu, stała przy konkretnym wyścigu czy co najgorsze - do każdej z tras będą przypisane konkretne warunki (np. CATALUNYA - jedynie słoneczny dzień)? Liczyłbym na to pierwsze :) Co jak co, za równy miesiąc przetestuje swoją wersje i zobaczymy jak się sprawuje nowa odsłona - mam nadzieję, że poprawią OST w porównaniu do poprzedniczki i nie będzie to jedna piosenka (o ile tak w ogóle można ją nazwać) w ciągu jednego wyścigu :)

8. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Ja p******* jak to wygląda! Jeśli GT7 kiedykolwiek się ukaże i będzie bardzo odstawało od Forzy(pewnie będzie odstawało) to kupię XOne dla tej serii...

9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Opcja nr. 2 niestety. Ale zawsze lepsze niż opcja nr. 3 :)

10. GierapV8

GierapV8 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja już tak zrobiłem.
    Co do GT7 problemem nie jest to czy da radę wytrzymać konkurencję z Forzą, ale to, że jak na razie to ani widu ani słychu o GT7 - a na każdą cześć od Polyphony trzeba długo czekać, po czym okazuje się, że nadal to co serię bolało od początku (słabe dźwięki silników, samochody standard/premium, beznadziejne multi, ekrany ładowanie po kupnie samochodu, po zmianie felgi itd.) dalej występują.
    Forza jest tu i teraz i wygląda miodnie - lista samochodów też dużo bardziej mi leży niż Gran Turismowskie 10x Skyline, 15x Mazda Mx3 itd. :)

DrumsSlayer lubi to.
  11. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Kolego, to jeszcze ześ tego jeszcze nie uczynił ? :O Ta seria bez wątpienia jest warta swojej uwagi. Pomyśleć, ze Forza 5 z początkiem nie przekonywała mnie gdy ją kupiłem, chciałem ją sprzedać. Ale jak człowiek widzi ile ona w rzeczywistości oferuje, od razu zmienia zdanie. Teraz nie wyobrażam sobie mojego Xboxa bez niej, pomimo, że jestem odwiecznym fanem serii GT!!!

@NikoBellic91@NikoBellic91, w sumie i tak nie najgorzej, choć cicho liczyłem, że bedzie mozna liczyc na cos w stylu DC, gdzie dostosowujemy szybkosc zmiany pory dnia w trakcie wyscigu, no ale coz i tak jestem zadowolony ze nie bedzie to tak jak do tej pory i trasy beda dostosowane do kazdych warunkow i pory dnia.

12. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Poczekam aż ukaże się GT7, chociaż jestem pewny na 65%, że będzie gorsze i to o dużo. Szczególnie będzie gorsze pod względem głosu silników - najważniejszym dla mnie aspektem w grach samochodowych. Z resztą dopiero kupiłem PC i nie chcę znowu wydawać na granie :D Jeśli to wszystko się sprawdzi, to kupuję XO + kierownica bo jeszcze Forza 5 i Horizon 2, a przy okazji może Project Cars się przejdzie. :)

13. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Dla tej serii warto zaopatrzyć się w Xboxa. Ja to uczyniłem kupując Xboxa 360 i Xboxa One. Jest to najlepsza gra wyścigowa na rynku:)

Wczytywanie...

Poleć forum