1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawdzenie czy konsola jest oflagowana

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bigggi, Grudzień 28, 2009.

1. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam takie pytanie czy jest mozliwosc sprawdzenia czy konsola jest oflagowana czy jest zbanowana. Konsoli nie podlaczlem od fali banow, chcialem przeczekac, lecz strasznie ciagnie mnie do grania na live. Widzialem na necie filmik gdzie koles prezentuje jak to sprawdzic ale potrzebne jest odlaczenie wszystkich pamieci od konsoli. Mam wersje jasper i odlaczyc pamieci wbudowanej nie moge. Tak ze czy jest jakis sposob na sprawdzenie tego? Czy ktos probowal telefonu do m$ ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

4. NeC

NeC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja żeby nie zakładać 100 wątków mam takie trywialne pytanie :p czy jeżeli akurat w momencie fali banów nie podpinałem się do neta, a mimo to moja konsola jest "oflagowana" i tylko czyhają aż podłączę konsole do live to nawet jak się będę ukrywał nic mi to nie da, bo w wypadku awarii gwarancji już nie mam. Czy może jest tak, że jak rzeczywiście jestem w kolejce po bana to muszę go fizycznie dostać żeby gwarancja przestała obowiązywać. Jak to jest?

5. hypnos

hypnos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    JO81SX
    Jezeli jestes juz "naznaczony" to automatycznie utraciles gwarancje. Nie musisz miec namacalnego dowodu w postaci komunikatu, ktory mozesz ujrzec po wpieciu sie ponownie do Live'a.

6. NeC

NeC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jednym słowem "poddajcie się, dalsze ukrywanie nie ma sensu jesteście otoczeni :D " dzięki za info :)

7. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Polecam Ci sprzedać konsolę i kupić nową, niezbanowaną. :)

Wczytywanie...

Poleć forum