1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawdzenie konta Xbox LIVE - kiedy wygasa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krisroza, Listopad 7, 2010.

1. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    Jak w temacie tzn. jak i gdzie sprawdzić ile zostało mi abonamentu na GOLD i kiedy dokładnie wygasa. Acha widziałem na głównej stronie dash'a jak nie byłem zalogowany że jest jakaś promocja na darmowego GOLD'a coś w stylu przyłącz się i używaj za darmo (czy to jest promocja polskiego Live), ktoś zna szczegóły promocji ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaverickPL

MaverickPL Guest

Jesli zalogujesz sie na swoje konto na xbox.com, to tam zdaje sie w zakladce Account masz informacje do kiedy Gold jest aktywny. Choc kiedy doladowalem konto na 14 miesiecy, to nie pokazuje mi sie dokladna data. Wiec pewnie szczegolny mozna ponizej roku zobaczyc czy cos w ten gust.

Wczytywanie...

Poleć forum