1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawdzenie roku produkcji kontrolera do XBOX360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PrzemekS, Maj 3, 2015.

1. PrzemekS

PrzemekS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, proszę o pomoc w sprawdzeniu roku produkcji kontrolera do Xbox 360. Kupiłem niedawno cały nowy zestaw Xbox kinect. Recz w tym, że kontroler był w użyciu wraz z 2 innymi niczym nie różniącymi się urządzeniami/kontrolerami i teraz trudno stwierdzić, który był od mojego kompletu. Problem jest w tym, że tamte urządzenia są starsze, a moje ma gwarancję, poza tym chce wiedzieć oczywiście, który jest od mojego kompletu. Sprawdzanie numerów pod paskami kodowymi nic nie dało, łącznie ze sprawdzaniem numerów fabrycznych z fakturą zakupu - RTV EURO AGD. Proszę o pomoc w sprawdzeniu, czy kontroler który posiadam, to ten który kupiłem 2 miesiące temu. Z góry dziękuję za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A może nr VIN jeszcze do tego?

4. PrzemekS

PrzemekS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Który to numer na urządzeniu? Registration No? 0018069/09

5. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Kolega robi cie w ch... Nr VIN to numer nadwozia samochodu nie Sprawdzisz tego pada ponieważ pad jak i konsola mają inne numery seryjne i nic ci żaden numer nie pomoże

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

vtec fan lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum