1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawdzenie wypalonej płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zurek999, Grudzień 2, 2012.

1. Zurek999

Zurek999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Chciałbym zapytać czy jest możliwość sprawdzenia na komputerze świeżo nagranej płyty czy wszystko dobrze się nagrało tak żeby śmigało na konsolce? Bo nagrałem ostatnio Assassin`s Creed III doszedłem do 2% synchronizacji i w momencie wczytywania konsola się zawiesza więc chciałbym sprawdzić czy to coś z płytą czy konsola zaczyna padać... Nagrane na zwykłej nagrywarce pod LT 3.0 na Verbatimce

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mata10

Mata10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Banino (za Gdańskiem)
    abgx360. Musisz tylko wybrać "Burned DVD".

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    jesli gra przejdzie 100% w img burn to nie oznacza to ze bedzie działać....

6. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Ja w imgburn zaznaczam opcje verify(tu mam pewność że obraz został dobrze wypalony) po sprawdzeniu przez imgburna sprawdzam jeszcze płytkę ABGX, wydaje mi sie ze to najlepsza opcja ;) przynajmniej wiesz w którym momencie coś poszło nie tak i możliwe ze nie zmarnujesz kolejnej płytki. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum