1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawdzony wysyłkowy serwis na RROD'a?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dexter74, Czerwiec 16, 2011.

1. dexter74

dexter74 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety, konsolka zaliczyła znowu RROD (kod 0102 bodajże).
    Piszę "znowu" bo już raz była w serwisie - gwarancyjnym w MS. Teraz jest dawno po gwarancji.

Jakiś czas temu dostała 2 czerwonych diodek, otworzyłem, przeczyściłem, bo naciągnęła masę kurzu, złożyłem - podziałała pół roku.

Teraz padaka - 3 diody i tyle.

W moim mieście jest jeden serwis, ale po sposobie wypowiedzi pracownika dedukuję, że robią to "po łebkach" i nie jest to reballing.

Jaki możecie polecić serwis wysyłkowy, który naprawi, da sensowaną gwarancję i nie zedrze skóry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ostrymiglanc

ostrymiglanc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ELBLĄG
  4. Grom

Grom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Nie polecam tego serwisu, jestem ze Szczecina, bylem tam wymienic naped, po czym powiedzieli mi "Ze nie oddaja starych napedow" a zaplacilem za nowy + wymiane... po kilku dniach znowu przestało czytać płyty...

5. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Naprawiałem tam kilka konsol (miałem ich kilka z allegro). Wszystkie działają do dnia dzisiejszego.

6. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zagadaj do Boby2pc z tego forum

7. ostrymiglanc

ostrymiglanc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ELBLĄG
    moze twojemu napedowi wystarczyla tylko regulacja a nie wymiana, wydaje mi sie ze wymiana to ostatecznosc...

8. jung08

jung08 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pszczyna
    przepraszam ze odswieżam... PROFESJONALNY SERWIS KONSOL XBOX 360, PS3 i XBOX czy ten serwis naprawde jest rzetelny i na jakiej podstawie jest przesyłka ? czy to co tam podaja jest tylko wyslanie z ich firmy przesylki czy w obie strony i czy to do nas przyejzdza kurier ?

9. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    poszukaj tańszego serwisu....ten jest najdroższy.....z forum danmar szynaboss boby2pc.....ewentualnie bozno

10. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Serdecznie gościa polecam. Kupiłem od niego konsolę dokładnie rok temu i wszystko w niej działa do dnia dzisiejszego. Miły kontakt i pomoc nawet po transakcji. Polecam
    Kurde, brzmi jak komentarz z allegro :p

Wczytywanie...

Poleć forum