Sprawdzony wysyłkowy serwis na RROD'a?

dexter74

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Niestety, konsolka zaliczyła znowu RROD (kod 0102 bodajże).
Piszę "znowu" bo już raz była w serwisie - gwarancyjnym w MS. Teraz jest dawno po gwarancji.

Jakiś czas temu dostała 2 czerwonych diodek, otworzyłem, przeczyściłem, bo naciągnęła masę kurzu, złożyłem - podziałała pół roku.

Teraz padaka - 3 diody i tyle.

W moim mieście jest jeden serwis, ale po sposobie wypowiedzi pracownika dedukuję, że robią to "po łebkach" i nie jest to reballing.

Jaki możecie polecić serwis wysyłkowy, który naprawi, da sensowaną gwarancję i nie zedrze skóry?
 

ostrymiglanc

Użytkownik
Użytkownik
Ja wysylalem tam PROFESJONALNY SERWIS KONSOL XBOX 360, PS3 i XBOX w zaleznosci od rodzaju naprawy jest cena i gwarancja.
 

Grom

Użytkownik
Użytkownik
Nie polecam tego serwisu, jestem ze Szczecina, bylem tam wymienic naped, po czym powiedzieli mi "Ze nie oddaja starych napedow" a zaplacilem za nowy + wymiane... po kilku dniach znowu przestało czytać płyty...
 

noname

Użytkownik
Użytkownik
Ja wysylalem tam PROFESJONALNY SERWIS KONSOL XBOX 360, PS3 i XBOX w zaleznosci od rodzaju naprawy jest cena i gwarancja.
Naprawiałem tam kilka konsol (miałem ich kilka z allegro). Wszystkie działają do dnia dzisiejszego.
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Zagadaj do Boby2pc z tego forum
 

ostrymiglanc

Użytkownik
Użytkownik
Nie polecam tego serwisu, jestem ze Szczecina, bylem tam wymienic naped, po czym powiedzieli mi "Ze nie oddaja starych napedow" a zaplacilem za nowy + wymiane... po kilku dniach znowu przestało czytać płyty...
moze twojemu napedowi wystarczyla tylko regulacja a nie wymiana, wydaje mi sie ze wymiana to ostatecznosc...
 

jung08

Użytkownik
Użytkownik
przepraszam ze odswieżam... PROFESJONALNY SERWIS KONSOL XBOX 360, PS3 i XBOX czy ten serwis naprawde jest rzetelny i na jakiej podstawie jest przesyłka ? czy to co tam podaja jest tylko wyslanie z ich firmy przesylki czy w obie strony i czy to do nas przyejzdza kurier ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
poszukaj tańszego serwisu....ten jest najdroższy.....z forum danmar szynaboss boby2pc.....ewentualnie bozno
 

Krzysiekx27

Użytkownik
Użytkownik
Zagadaj do Boby2pc z tego forum
Serdecznie gościa polecam. Kupiłem od niego konsolę dokładnie rok temu i wszystko w niej działa do dnia dzisiejszego. Miły kontakt i pomoc nawet po transakcji. Polecam
Kurde, brzmi jak komentarz z allegro :p
 

Do góry Bottom