1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprawy gwarancyjne- xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartekks, Styczeń 20, 2011.

1. bartekks

bartekks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Witam
    Dziś padł mi mój arcade. Typowa usterka rod. Mam gwarancje jeszcze 2 miesiące na roda, ale nie wiem czy wysyłać? Dlatego, że konsolka jest przerobiona, niby bez otwierania i nie widać śladów otwierania, ale co by było, gdyby połapali się w microsofcie że to przeróbka? Czy ktoś miał taką sytuację i czy się udało? I co grozi za takie małe oszustwo, wrazie złapania? Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Przecież konsoli ci nie zabiorą, to by była kradzież . Jak się zorientują że jest przerobiona to ci jej nie naprawią i odeślą ją spowrotem

4. bartekks

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Aha, a jakieś koszty przesyłki musiałbym pokryć czy nie? I czy przywracać stare oprogramowanie czy nie ma takiej potrzeby?

5. Klocek

Klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Słyszałem kiedyś o takiej sprawie. Włączając 1 raz konsolę, automatycznie akceptujesz regulamin konsoli, w którym pisze, że jeśli użytkownik ingeruje w oprogramowanie konsoli, to ta automatycznie traci gwarancję. Jak kolega u góry wspomniał, konsoli Ci nie mają prawa zabrać, aczkolwiek myślę, że mógłbyś zostać obciążony jakimiś kosztami, ale polskie społeczeństwo jest zbyt bardzo zapyziałe, więc wątpię byś był w taki sposób ukarany.

To są tylko i wyłącznie moje spekulacje, szczerze to nic więcej nie wiem na ten temat, ale jestem chętny Ci pomóc, więc mam nadzieję, że chociaż to doceniasz.

Jeśli całość podchodzi pod gwarancję to nie musisz pokrywać kosztów przesyłki.
    Jeśli by odkryli, że konsola jest przerobiona, to musisz własnoręcznie pokrywać koszta przesyłki.

Osobiście sądzę, że warto spróbować. Nic Ci się nie stanie, może te 10 czy 20zł stracisz na przesyłkę gdyby się połapali, ale zawsze lepiej próbować niż się poddawać.

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Ja bym przywrocil oryginalny fw napedu i to wyslal jesli nawet sie polapia w co watpie to odesla konsole.Oczywiscie jesli nie masz bana:)

7. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    10 czy 20? Hmm. Nie wiedziałem, że przesyłka kurierska do Niemiec tam i z powrotem jest taka tania. Może dodaj do tego po 0, 100 czy 200 i teraz się z tym zgodzę. Microsoft nie obciąża kosztami wysyłki. To są mity. Jeden z moich klientów wysłał konsolę - tam okazało się, że była zalana i dlatego nie ma gwarancji. Po prostu nie została naprawiona i odesłano ją.

8. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    mój znajomy jakieś pół roku temu wysłał na gwarancję przerobioną i mu odesłali naprawioną, i napęd nadal był sflaszowany i mógł grać nadal na piratach bez problemu

9. bartekks

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Bana nie mam, to chyba przywróce stare oprogramowanie i wyśle, może się uda. Dzieki i pozdrawiam

10. bartekks

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Witam, dzieki za info, udało się. Dostałem nowego xboxa. Data produkcji 04-03-2011 :)

Wczytywanie...

Poleć forum