1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

spray do xbox 360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mistrzmtb, Grudzień 11, 2009.

1. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Witam. Myślę, że wielu z was chciało by mieć fajnie pomalowaną konsole. I czy możecie podawać linki lub firmy i konkretne modele spray'ów, które nadawały by się do pomalowania iksa. Najbardziej zależy mi na czarnym,czerwonym i ewentualnie pomarańczowym. Wiem, że powinien być to spray do plastiku tylko jaki ????

2. Lotnik421 Xbox One

3. CHAST

CHAST Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Wszystko zależy na jakiej bazie jest robiony spray. Kolor to tylko dodatek.
    Musisz czytać na sprayu czy można plastik malować.
    Ja nie kupuje sprayów w sklepie lecz napełniam. Co prawda kosztuje 5zł wiecej ale mam taki kolor jak chce i skład.

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Myślę że powinieneś patrzeć na etykiety, skład i powierzchnie jakie można malować to ważne informacje. Kolorów jest cała masa do wyboru więc z tym problemów mieć nie powinieneś. Sam bym chciał mieć pomalowaną konsolkę, ale póki mam gware to nie ruszam nic:p

5. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    a możecie podać jakieś linki ktory wziąć, bo niby jest napisane że do tworzyw sztucznych a jakoś ta farba odchodzi ??? Dobrze, że pomalowałem tylko klapki od memorek na panelu

6. CHAST

CHAST Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Samo to że napisane do tworzyw sztucznych nie oznacza że nie będzie odpryskiwać.
    To tylko informacja że nie będzie rozpuszczać tego tworzywa.
    Powierzchnia malowana powinna być też odpowiednio przygotowana.
    Podstawa to odtłuszczenie.
    Duży też wpływ ma technika malowania.
    Powinieneś nakładać niewielką ilość farby za to kilkukrotnie, a nie raz duża warstwe.

Wczytywanie...

Poleć forum