1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprężynki w padzie - pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez delimos1, Maj 8, 2012.

1. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Witam!

Moje pytanie brzmi czy gdy jedna ze sprężynek jest wygięta do góry i przez to jest wyżej od pierwszej która wygląda normalnie, to może to powodować nie działąnie pada?? Pytam otóż pad nie działą i pytam czy to może być przyczyna??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Młody Raperek

Młody Raperek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak gdy te sprężynki nie dotykają baterii(są nie równo jedna dotyka druga nie ) to po prostu pad nie ma zasilania i się nie włącza :p

4. djblackkrk

djblackkrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    miałem taki sam problem, sprężynki muszą się stykać z bateriami aby był zamknięty obwód (jeżeli coś źle piszę to mnie poprawcie bo elektrykiem nie jestem :D )

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeśli jedna jest wyżej to weź płaski śrubokręt i naciągnij drugą - tylko uważaj żeby nie wyrwać.
    w każdym razie muszą stykać się z bateriami bo inaczej będzie obwód otwarty i nie będzie działało

6. tokrzys17

tokrzys17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jakim wy to śrubokrętem odkręcacie ? Bo ja mojego nie mogę dokręcić za skarby, takie śróbki dziwne. A trochę poluzowany jest i jeden przycisk nie funguje jak trzeba.

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  8. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    nie do końca torx :)
    bo musi być taki z pustym środkiem, pamiętam trochę czasu mi zajęło znalezienie takiego :p

9. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na allegro sa takie. Niestety normalnie trudno go dostac. Obszedlem pare sklepow elektronicznych w okolicy i zaden nie mial torx'a z dziurka w srodku. Rozmiar to 8 lub 9. Niestety co producent to inna cyfra.

10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    można wyłamać te bolce jakimś cienkim, twardym pilnikiem, przynajmniej ja tak zrobiłem w swoich padach jak je malowałem ;P

bzdury gadasz.
    każdy producent musi stosować się do określonej standaryzacji rozmiarów śrubokrętów, chyba że jest to jakiś bardzo precyzyjny gwint do którego śrubokręt ma jedynie producent (tak jak kiedyś było w zabawkach z McDonald's - trójkątne śrubki)
    w każdym razie jeśli śrubka wchodzi do obiegu to musi mieć gwint (a tym samym śrubokręty do nich) stworzone wg. standardowych ****reli

Wczytywanie...

Poleć forum