1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprintel cell

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Compton, Lipiec 26, 2011.

1. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Witam !
    Posiadam dwa profile na xboxie, na jednym gram w sprintel cella convition i na drugim też, z taką różnicą że na jednym moje postępy są zapisywane a na drugim nie. Za każdym razem gdy włączę grę rozpoczynam od nowa co zrobić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Może dlatego, że w obu przypadkach wybrałeś te samo urządzenie do zapisu? chociaż, to chyba nie powinno mieć znaczenia, bo grałem w niejedną grę na 2 profilach i nie było problemów z zapisywaniem na tym samym urządzeniu pamięci masowej. Spróbuj na tym drugim profilu zapisać np. na penie.

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Splinter Cell jest chyba jakiś zglitchowany, bo jak mój brat uruchomił pierwszy raz grę i jako urządzenie przenośne wybrał moją kartę, to zaliczyło mu osiągnięcie za przejście kampani na realistic z mojego konta :p i teraz w grze ma zaznaczone, że ukończył wszystkie misje na realistic, a żadnego achievementa za game progress w kampani i żadnych broni mu nie odblokowało. Tak jak kolega Ciesiel91 napisał - spróbuj na dwóch różnych urządzeniach do zapisu.

Wczytywanie...

Poleć forum