1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

sprzdam kopie zapasowe - 46 tytułów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez raper_21, Październik 16, 2009.

1. raper_21

raper_21 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Proszę admina o usunięcie tematu. Koledzy niżej mnie nastraszyli. Nie chce problemów ani warna.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    Oj kolego, kolego;d Chyba ban poleci ;]

4. deereek

deereek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    wróżę warna :) fiu, fiu trochę tych gier nakradłeś z tego co widzę...

5. raper_21

raper_21 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Za co, czytałem regulamin a już kiedyś czytałem takie tematy. sprzedawali xboxa i pisali że gratis kopie gier i widziałem później wypowiedzi typu "a same gry sprzedasz?" więc dlaczego od razu warn albo ban? jakbym sprzedawał Xbox'a i napisał 46 gratisów to by było ok? na allegro dziś takie aukcje widziałem.

6. lunarred2

lunarred2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    lodzkie
    Ciekawe ile aukcja potrwa i zapewne skończy się banem dla użytkownika lub pukaniem do drzwi skoro świt.
    Pamiętaj iz zrobienie sobie kopi zapasowej swojego oryginału nawet przez ściągniecie obrazu jest legalne ale handel samymi kopiami grozi co najmniej kara pieniężna i zawiasami, a do tego mogą być także gorsze konsekwencje które forum także może odczuć.
    Nikt z nas nie chciałby by przez takie posty jak twoje forum miało jakiekolwiek problemu lub np. znikną temat download lub sprzęt i poradniki.
    I co wtedy byście zrobili, biedne żuczki :p

7. raper_21

raper_21 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dobra masz racje sorry... proszę o usunięcie tematu najlepiej na stałe . będzie po problemie jeżeli trzeba dostane warna w końcu mój błąd, zakończmy temat jak najszybciej.

8. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    usuwam temat razem z tobą.

Wczytywanie...

Poleć forum