1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedać czy czekać na wyjście NEXT GEN?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez cptMichaaX, Luty 22, 2013.

1. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Mam konsolekę i nie wiem co robić. Sprzedać teraz czy podczas np ogłoszenia daty premiery nowych?
    NIe gram teraz nawet bo nie mam czasu a i nie interesuje mnie żadna gierka. Chce bym cenowo znacznie nie stracił.
    Wersję X 360 250GB plus 3 gry na kinect i kinect sprzedać tak za 1100zł. Zestaw ma niecałe 3miesiące( kupiłem bo było tanio w ANG)

Stracę jak sprzedam w czerwcu i jeszcze sobie pogram w kilka gierek czy lepiej będzie gdy teraz sprzedam i będę czekał na next gen.
    Zalezy mi by znacznie nie stracić bo nie mam tak duzych funduszy na nową konsole od MS. Mogę dać maks 2200zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Konsoleka też nie wie. Idź się poucz może, to jest bardziej kreatywne - konsoleka poleca.

Jak wejdzie nowa generacja to ceny starych konsol poszybują w dół/będą na tym samym poziomie przez początek bytu nextegnów na rynku.

To idź się uczyć :D no to sprzedaj konsolę teraz i nie przewal hajsu.

Pokażą je dopiero w święta, wiec jakies 1.5 roku poczekasz ;)

4. panborysek

panborysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    He he Na targach
    E3
    w czerwcu microsoft ujawni power next-xbox-poczekaj lub kup wcześniej ps4.za 2700zł

5. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    za półtora roku nowe konsole będą? a w e3 dopiero je pokażą ta? czy jak to jest.

6. myszer23

myszer23 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Podlaska
    zostaw sobie xkloca jest sporo dobrych gier i nadal beda wychodzic na 360 ms zaduzo straci gdyby po wydaniu next gena nie wspieral juz poprzedniej konsoli jak i graczy ja mam swoja elitke planuje dokupic kinecta i rypac ile wlezie. Po co ci nowa konsola skoro tej nie uzywasz??? aby pochwalic sie przed kolegami??? konsola jest po to aby z niej korzystac. tak samo z dziewczyna he he :p nie przygladasz sie jej tylko robisz co trzeba :p

7. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    tylko ja juz od dość dawna czekam na nową generację a jak jeszcze zapowiedzą BF4 na E3 to bez wahania sprzedaję mimo iz będzie dostepny na X360 to wtedy kupuję konsole NEXT GEN

na świeta to ma wyjść w USA i Japonii jeśli chodzi o PS4 wiec styczen u nas konsole powinny być w sprzedaży zwłaszcza, że Bf4 zapowiedziano na nowe konsole i stare wiec jak myslisz kiedy wyjdą nowe?

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Czekaj od E3 :) Tam zapewne dowiemy się więcej informacji o nowych konsolach.

9. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    czekaj do E3 i pozniej rob co uwazasz i watpie ze tak szybko xbox 360 spadnie z ceny :d ludzie i tak beda masowo kupywac :D ja mam plan ze jak nowy xbox wyjdzie pod koniec roku lub na poczatku to tak z 3 miesiace wczesniej sprzedaje x360 ;] z wszystkimi grami bo podobno ma nie byc pelnej wstecznej kompatybilnosci ;/

10. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jak nie grasz to sprzedaj... nikt Ci na 100% nie powie o ile cena za kilka miesięcy pójdzie w dół

11. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To już zależy od Ciebie. Za ten zestaw co podałeś weźmiesz tak do 1000zł. Nowe konsole nie wiadomo dokładnie kiedy i za ile będą. No i nie wiadomo czy gry na next geny Ci podpasują. Jak i tak nie grasz to ja bym sprzedał i zainwestował w coś innego.

12. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Odp: Sprzedać czy czekać na wyjście NEXT GEN?

Flashować i naparzać we wszystkie gry jakie się da do końca do premiery xboxa

Wysłane z mojego GT-I9300

Wczytywanie...

Poleć forum