1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam 10 gier na X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez erbeka, Sierpień 12, 2011.

1. erbeka

erbeka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź/Niewiadów
    Jako że nie mogę zakładać jeszcze tematów w Giełdzie wrzucam info tutaj z nadzieją że MOD mnie nie ubije :).

Sprzedam (najlepiej wszystkie razem) za 200 PLN w tym przesyłka - gry oczywiście oryginalne. Dlaczego sprzedaję? Kurzą się, ostatnio mało gram, przekonałem się do elektronicznych wersji i tylko nieliczne tytuły zostawiam w wersjach Box.
    Tytuły:

Alone in the Dark
    Fight Night Round 3
    Forza Motorsport 2
    Tiger Woods PGA Tour 08
    Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent
    Tony Hawk Project 8
    Tony Hawk Proving Ground
    Too Human
    Turining Point: Fall of Liberty
    UFC 2009: Undisputed

Sprzedaż najlepiej poprzez Gametrade gry na sprzedaż użytkownika erbeka - Gametrade.pl lub Allegro (na życzenie wystawię aukcję). Na obydwu serwisach zero negatywnych komentarzy.

Wczytywanie...

Poleć forum