1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam 10 kodów Xbox Live 7 dni - Niska cena

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fabiosek1, Lipiec 25, 2014.

1. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Witam, mam do sprzedania 10 kodów umożliwiających rozgrywkę online. Są to kody TRIAL, także nie obejmuje to GWG, jedynie rozgrywkę w grach online takich jak np Gta V. Cena za jeden kod to jedynie 4,50zł. Jeśli chodzi o jakikolwiek kontakt to poniżej:

Kontakt :
    GG 34392195 (Jestem dostępny gdy mam taki status tzn: Nie przeszkadzać, Zaraz Wracam, Dostępny, czyli jeśli mam to pisz śmiało)
    E-mail: kyniexpro@wp.pl
    PW na forum
    Telefon: Tutaj preferuję SMS, numer podaję dla zainteresowanych.

Całość wygląda stosunkowo prosto. Otrzymuję wpłatę, i jeszcze w ciągu tego samego dnia przesyłam kod na dany email,numer telefonu, gg bądź PW użytkownika, który zakupił. Posiadam konto na allegro także, jeśli ktoś chciałby mogę wystawić na życzenie (wiadomo chodzi tu o bezpieczeństwo)

Także, czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam

Ilość kodów na chwilę obecną: 10 sztuk

2. Lotnik421 Xbox One

3. player50006

player50006 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Takie kody są na allegro po 1zł.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...