[SPRZEDAM] 600 lub 1000 kodów XBL Trial 48h ! Tanio

dawraw14

Banned
Użytkownik
Tak jak w temacie sprzedam 600 lub 1000 kodów na 48h Taniooo !
Pewnie sie ktoś spyta czemu tanio ? Ale mówie nie chce mi sie bawić w pojedyńcze sprzedawanie i potrzebuje pilnie gotówki :)
Sprzedaż triali to złoty interes , ale nie w tej chwili , zbyt duża konkurencja
spowodowana kodami z bety blura :( , ale te zapasy już sie kończą i wtedy można zawojować całe allegro ze swoją ofertą :)
Jeszcze w lutym tak sie triale sprzedawały w cenie 3 zł !:DD
Także wystarczy trochę poczekać żeby zacząć sporo zarabiać :)
Cena - No nie wiem proszę o jakieś propozycję oczywiście w miare rozsądne .
Kontakt PW lub GG:6735236
 

misiob

Użytkownik
Użytkownik
Ten link co wkleiles to byl kod 48H na GOLD. Twoje kody to na 100% kody z blura albo ze stimulusa. One przedluzaja tylko mozliwosc gry online, konto dalej pozostaje silver.
Moze umiesc jakas informacje o tym po tak jak teraz jest to troche nie fair.
 

dawraw14

Banned
Użytkownik
No i mylisz sie , te sprzedawane to też Silvery , bo nie ma czegoś takiego jak 2 dniowy Gold :p , a co do tego że z blura to tylko 100 jest z blura reszta z innego źródła :)
 

Czesiu14

Użytkownik
Użytkownik
to ciekawe czy wyślesz kod przez pocztę polską na zdrapce???
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
moge ci dać konto lockerz z 100pkt :D
 

dawraw14

Banned
Użytkownik
Tego że mam na zdrapce to nie powiedziałem , a zresztą co za różnica czy w txt ? To jest jeden ch^j a nawet lepiej bo nie będzie musiał przepisywać tylko skopiuje :)
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
ale żeby sprzedawać kody, które zbierało się za darmo!? lekka przesada! :p dlatego moge Ci dać konto lockerz jak chcesz ;)
 

dawraw14

Banned
Użytkownik
Konto Lockerz 100 PTZ :lol: chyba nie lałeś , poza tym promocja z blurem sie skończyła a wiesz ile zajeło wygenerowanie tych triali ? No to tak samo jak ty sprzedajesz konto na Lockerz które też może każdy sobie za darmo założyć :lol:
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
ja nie sprzedaje, tylko moge się wymienić ;)
no i co mnie to obchodzi ile Ci to czasu zajeło? ale nie wypada za to kase brać..
 

bratze

Banned
Użytkownik
ile chcesz za kody?1000 mnie interesuje
 

Do góry Bottom