1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam 7-miesięczną konsolę xone 0.5 TB plus masa gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jack_redrum, Czerwiec 26, 2016.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. jack_redrum

jack_redrum Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak w temacie - cena do uzgodnienia, wstępnie 1324 PLN ;)

EDIT: Mogę sprzedać bez gier pudełkowych - wtedy cena spada do 1052 PLN (do negocjacji)

Ostatnia edycja: Lipiec 4, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Yo, to konto domowe gonisz razem z konsolą? Tzn. Dajesz wszystkie zabezpieczenia? Czy tylko dostęp do gier? Bo to jest różnica ;)

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Oferuję Góra.800zl

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

5. jack_redrum

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Drogi Chrabonszczu oraz Tincu

Mam wrażenie, że między wierszami sugerujecie, że chcę przyszłego nabywcę oszukać. Widzę też, że strasznie Was boli cena za jaką chcę ją sprzedać - na tyle, że zadaliście sobie trud aby przejrzeć allegro oraz cexa celem porównania. Zastanawia mnie ta zaciekłość - czyżbyście handlowali używanymi konsolami i zbijacie cenę ? ;) Z ciekawości wszedłem na alledrogo i znalazłem np. takie oferty na używki:

http://allegro.pl/konsola-xbox-one-500gb-2-pady-gry-i6284750832.html za 1500 PLN

http://allegro.pl/konsola-xbox-one-1tb-pad-gwar-20-miesiecy-i6308693876.html za 1299 PLN

http://allegro.pl/mega-okazja-xboxone-17gier-2pady-x-live-i6296969260.html za 1400 PLN

Pierwsze z brzegu - do nich też napiszecie że za drogo i że nikt nie kupi? Uważam, że powinniście !

Co do dostępu do gier - przecież wyraźnie odpowiedziałem na pytanie Setha, więc w czym problem? Daję kupującemu wybór - może za wyższą cenę kupić prawie nową i mało używaną konsolę z cyfrowymi wersjami gier (konkretnie: Alan Wake, Call of Duty, Fallout 3, Metro 2033 i Last Light Redux, Never Alone, Just Cause 2, Fifa 16, Dead Space, Assassin's Creed Black Flag, Gears of War 2, Mass Effect, Sniper Elite 3, Wolfenstein: The Old Blood oraz gry ściągnięte z Golda, czyli Dirt Showdown, Grid 2, Sherlock Holmes: Crimes & Punishments, The Wolf Among Us, Borderlands, Hand of Fate, Killer Instinct Classic, Lords of the Fallen, Saints Row IV, Sunset Overdrive i Thief) do których będzie mieć dostęp dopóki nie sformatuje sobie dysku, lub "golasa" za odpowiednią niższą cenę (stąd "cena do uzgodnienia" w pierwszym poście). Konta microsoft nie oddam, bo mam tam podpiętą kartę kredytową i używam go do jeszcze innych celów, dlatego zostawiam gry na koncie domowym.

Czego jeszcze nie rozumiecie?

A teraz przepraszam, ale muszę odpisać na kilka ofert z olx. A jeśli macie dalsze wątpliwości, to zapraszam na PW.

Pozdro !

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1849
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ogólnie to się z Wami tu zgadzam, ale nie z tym. Jeśli jego konto jest ustawione jako domowe na tej konsoli to nowy właściciel normalnie sobie zagra w te gry bez konieczności logowania się na jego konto. Tak samo przecież działają gry, które ja biorę na pół ze znajomymi. Ten który pierwszy zaloguje ten profil na konsoli (z automatu ustawia sie domowa) nie musi się nigdy więcej na te konto logować poza pierwszym razem żeby grę pobrać. Logować się musi osoba, która by te konto miała na kolejnej konsoli. Tutaj kolega może te konto wywalić z konsoli, a gry i tak odpalą, dopóki gdzieś na innej konsoli nie zrobi nowego ustawienia domowej konsoli.

7. jack_redrum

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Do kuleczka91: O, w końcu jakiś głos rozsądku. Konto jest ustawione jako domowe. Przed chwilą zrobiłem eksperyment - usunąłem swoje konto osobiste i zalogowałem się używając microsoftowych danych mojej żony (nigdy nic nie kupowała na mojej konsoli a swojej nie ma :)). We wszystko można normalnie grać. A nowej konsoli nie zamierzam w przewidywalnej przyszłości kupować, więc obawy szanownych kolegów można sobie wsadzić głęboko. Może za kilka lat jak syn którego się spodziewam trochę podrośnie i stwierdzę, że już może w coś zagrać :)

Do szanownych kolegów - skończcie już z tą publiczną "polemiką". Pisałem wyraźnie, że na następne komentarze czekam na priva, bo to się robi już trochę żenujące z Waszej strony. Co Was obchodzi co i za ile sprzedaję? Zarzucaliście mi oszustwo a koleżanka powyżej udowodniła, że nie mieliście racji. Stara zasada handlowa głosi - towar jest wart tyle ile ktoś jest chętny za niego zapłacić. Czy sprzedam i za ile to moja prywatna sprawa (moja i ewentualnego kupca, a paru chętnych mam) i nie zamierzam Wam niczego udowadniać bo kompletnie nie interesuje mnie Wasze zdanie.

Go get a life!

8. jack_redrum

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chciałem poinformować, że ogłoszenie jest już nieaktualne :)

Aha, sprzedałem za dwa metry ziemniaków, pęto toruńskiej, sprzęgło do opla i wielbłąda. Choć zaraz... Zajrzę pod ogon... Nie, to jednak wielbłądzica:eek:

9. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    faktem jest, że mu zasr.aliście wątek.
    kwestie konta wyjaśnił, kwestia ceny to jego sprawa. na uj drążyć(nie swój) temat?...

10. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No faktycznie zrobiliście bałagan w wątku... na przyszłość używaj opcji RAPORT to migiem będziesz miał porządek w temacie i wszyscy którzy nie mają zamiaru kupić a tylko śmiecą dostają warna :D

Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum